Programy

"Top Model" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze? Co się wydarzy w 11. sezonie?

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze?

Po krótkiej przerwie na antenę TVN wraca uwielbiany przez was program "Top Model". Już tej jesieni kolejne uczestniczki i uczestnicy staną przed szansą, aby spełnić swoje marzenie o wkroczeniu do świata mody. 11. sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco!

W nowym sezonie "Top Model" Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny spróbują odkryć przyszłą gwiazdę świata mody. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspierać będzie Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody. Sprawdźcie koniecznie, kiedy startuje 11. sezon programu!

Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska.
"Top Model": Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Źródło: Bartosz Krupa/TVN

"Top Model" wraca z nowym sezonem

Spośród tysięcy zgłoszeń jurorzy znów będą musieli wyłonić 13 uczestników, którzy wprowadzą się do domu modelek i będą w kolejnych tygodniach uczestniczyć w specjalnie przygotowanych zadaniach. Podobnie, jak w poprzednim sezonie widzowie wybrali srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu, a jurorzy wręczą wybranej osobie złoty bilet i zapewnią jej miejsce w domu modelek i modeli. Zwycięzca programu otrzyma przepustkę do świata mody.

W poprzednich sezonach zwyciężali:

  • Sezon 1 – 2010 – Paulina Papierska
  • Sezon 2 - 2011 – Olga Kaczyńska
  • Sezon 3 – 2013 – Zuzanna Kołodziejczyk
  • Sezon 4 – 2014 – Osuenhe Ugonoh
  • Sezon 5 – 2015 – Radosław Pestka
  • Sezon 6 – 2016 – Patryk Grudowicz
  • Sezon 7 – 2018 – Katarzyna Szklarczyk
  • Sezon 8 - 2019 – Dawid Woskanian
  • Sezon 9 – 2020 – Mikołaj Śmieszek
  • Sezon 10 - 2021 - Dominika Wysocka
"Top Model" - sezon 11. Zapowiedź
14914441_top-model-sezon-11-zapowiedz-30s_720P (1)

"Top Model" - goście w nowym sezonie

Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Radą uczestnikom będą służyć goście, którzy postarają się pokazać, jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a nawet założyciele znanych marek, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach, pracując z najważniejszymi osobowościami świata mody i show-biznesu.

W tym sezonie wśród wyjątkowych gości zaproszonych do programu znaleźli się również Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson.

"Top Model" - Jessica Mercedes gościem, Joanna Krupa
"Top Model" - Jessica Mercedes gościem Źródło: Bartosz Krupa/TVN

"Top Model" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Dni i godziny emisji

"Top Model" - sezon 11. w Playerze pojawi się już 7 września. W telewizji TVN program emitowany będzie w każdą środę o 21.35. Start 7 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości