Joanna Krupa rozważa przeprowadzkę do Polski? Nawiązała do separacji [TYLKO U NAS]

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Krupa rozważa przeprowadzkę do Polski? Nawiązała do separacji z mężem

Joanna Krupa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o trudach dzielenia życia na dwa kraje i byciu mamą. Okazuje się, że jej córka zawsze chce być na zdjęciu z jej fanami, gdy akurat są w naszym kraju. Czy Joanna Krupa myśli w takim razie o przeprowadzce do Polski na stałe? Przy okazji wspomniała o separacji z Douglasem Nunesem.

Joanna Krupa to jedna z najsłynniejszych polskich modelek. Gwiazda przeprowadziła się wraz z rodzicami do USA, gdy była jeszcze małą dziewczynką i to właśnie za oceanem rozwinęła swoją karierę. Od ponad 20 lat celebrytka dzieli swoje życie na Polskę i Stany Zjednoczone. W najnowszym wywiadzie zdradziła, czy czasem myśli o przeprowadzce do ojczyzny.

Joanna Krupa jest matką i dzieli życie na dwa kraje

Joanna Krupa cztery lata temu została mamą małej Ashy. Córeczka od razu stała się jej oczkiem w głowie i często publikuje z nią zdjęcia. Dziewczynka czasem towarzyszy sławnej mamie w jej biznesowych podróżach, w tym także do Polski. W rozmowie z nami Joanna Krupa nie ukrywała, że to właśnie bycie mamą jest najtrudniejsze w dzieleniu życia na dwa kraje. Celebrytka przyznała, że ma w związku z tym pewne ograniczenia.

- Ponad 20 lat tak naprawdę mieszkam w samolocie. Kocham to i to była zawsze moja pasja, ale teraz, jak mam córeczkę, to jest trudniej. Tak naprawdę nie mogę decydować tylko ja, tylko ona też ma ojca, który decyduje, czy może wyjechać, czy nie może wyjechać. Muszę też limitować, jak na przykład wyjeżdżam sama do Polski, żeby za długo nie być bez niej, a jak już jestem na dłuższy czas, to ona ze mną przyjeżdża — mówiła.

Modelka przy okazji zaznaczyła, że nigdy nie miała z tym problemu, by na zmianę przylatywać do Polski i Stanów Zjednoczonych. Wszystko dlatego, że kocha swoją pracę. Teraz jednak najważniejszą rzeczą w jej życiu jest macierzyństwo.

- Ale tak, jako chodzi o to, żeby te dwie sytuacje pogodzić, to nie ma problemu, bo ja to kocham i nie czuję się sobą, jak nie jestem w pracy. Jestem w domu jako mama, albo jestem w pracy. To są takie moje dwie pasje i kocham i cieszę się, że dalej mogę robić to, co kocham - podkreśliła.

Joanna Krupa o córce i przeprowadzce do Polski

Mała Asha ma cztery lata, ale już ciągnie ją do show-biznesu. Dziewczynka czasem pojawia się z mamą na ściankach w Polsce i chętnie pozuje do zdjęć. Ma z tego prawdziwą zabawę.

- Córeczkę biorę, kiedy mogę. Ona teraz jest śmieszna, bo jak ktoś, jakiś fan, podchodzi do mnie, żeby sobie robić, to ona od razu do tego zdjęcia podchodzi i chce być na tym zdjęciu. To jest słodkie, że tak też jej próbuje pokazywać ten świat, żeby to było też dla niej coś innego. Odkąd się urodziła, tak naprawdę jej życie jest bardzo spontaniczne, to jest takie dziecko, że się przyzwyczai do każdej sytuacji.

Joanna Krupa i jej mąż i jednocześnie ojciec Ashy, Douglas Nunes, są obecnie w separacji. Zapytaliśmy gwiazdę, która kiedyś zapewniała, że jej córeczka kocha Polskę, czy nie chciałaby się z nią na stałe przeprowadzić do Warszawy.

Na stałe bym pewnie się nie przeprowadziła, bo kocham Kalifornię, ale tak pół roku bym chętnie spędziła tutaj czas. Ale ona ma ojca. Wiadomo, jesteśmy w separacji i on też by musiał... Bo na pewno by nie dał, żebym sama się przeprowadziła... Na dzień dzisiejszy nie ma tego tematu, bo sama bym nie mogła tej decyzji podjąć

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Pozostałe wiadomości