Gwiazdy

Joanna Krupa szczerze o gotowaniu. "Robię ogromny bałagan w kuchni"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Joanna Krupa o braku pasji do gotowania

Joanna Krupa ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała o braku pasji do gotowania. Wyznała, że nigdy nie miała cierpliwości, żeby się tego nauczyć, jednak z perspektywy czasu tego żałuje.

Joanna Krupa jest znaną polską modelką, która od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zyskała dużą popularność, kiedy dołączyła do grona jury programu "Top Model". Już teraz po raz 11. możemy oglądać modelkę w programie.

Joanna Krupa żałuje, że nie potrafi gotować

Widzowie szybko pokochali naturalność gwiazdy, a także jej szczerość. Joanna Krupa jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje swoją codzienność. W marcu 2018 r. rok po rozstaniu z mężem Romainem Zago modelka zaręczyła się z przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem. Jeszcze tego samego roku para pobrała się, a już w listopadzie 2019 r. na świecie pojawiła się ich córka Asha-Leigh Nunes.

Mała Asha jest oczkiem w głowie mamy, a także internautów, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na jej zdjęcia, czy nagrania. Joanna Krupa nie zdecydowała się na zakrywanie twarzy swojej córki w mediach i na Instagramie można znaleźć wiele ich wspólnych zdjęć.

Zobacz całą rozmowę:

Joanna Krupa o braku pasji do gotowania
Joanna Krupa o braku pasji do gotowania Joanna Krupa o braku pasji do gotowania

Joanna Krupa o tradycyjnych polskich daniach

W komentarzach część obserwatorów dopytywała, czy Joanna Krupa przygotowuje jedzenie dla swojej córki i męża. Ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą gwiazda odpowiedziała.

- Nigdy nie miałam pasji do gotowania, nie uczyłam się, nie miałam cierpliwości do gotowania, próbowałam nie raz coś zrobić, robię ogromny bałagan w kuchni, ale to nie jest dla mnie, to nie jest moja pasja. Mój mąż gotuje, albo sobie zamawiam jedzenie, lub idę coś zjeść. Troszkę żałuję, że się nie uczyłam gotować, ale teraz jest już chyba za późno — powiedziała modelka.

Dalej zaznaczyła, że kiedy mieszkała z mamą, w jej domu często pojawiały się tradycyjne polskie potrawy.

- Nie raz są pierogi w domu, które kupujemy z polskich sklepów, jak byłam młodsza i mieszkałam z mamą, to często gotowała gołąbki, pierogi, żurek, barszcz, takie rzeczy były zawsze w domu. Teraz jak przyjeżdżam do Polski, to mój mąż bardziej chce pierogi, a ja trzymam dietę — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości