Gwiazdy

Joanna Kryńska zaręczyła się z piłkarzem. Dziennikarka TVN24 pokazała pierścionek

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Joanna Kryńska, dziennikarka TVN24, podzieliła się z obserwatorami radosną nowiną. Przyjęła oświadczyny przystojnego bramkarza Grzegorza Jędrzejewskiego, którego fani piłki nożnej mogą kojarzyć z programu "TurboKozak".  "To nie stało się dziś, ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością" - czytamy w poście.

Joanna Kryńska zaskoczyła fanów na Instagramie. W najnowszym poście poinformowała o dużych zmianach w życiu. Okazuje się, że przyjęła oświadczyny swojego przystojnego partnera. Co ciekawe — dziennikarka TVN24 nie obwieściła tego światu od razu. Najpierw oboje chcieli cieszyć się swoim szczęściem w gronie najbliższych.

Joanna Kryńska zaręczyła się z piłkarzem

Joanna Kryńska i Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski zaręczyli się. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Wieloletnia dziennikarka TVN24 w obszernym poście przyznała, że chwilę zwlekali, zanim powiedzieli o swoim szczęściu.

"Miłość. Nasza Rodzina, Przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam Bliscy i zawsze serdeczni, więc i z Wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się! To nie stało się dziś, ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością. Ps. Franek i Janek zaplanowali już z nami cd…" - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie pierścionka. Grzegorz Jędrzejewski ma gust?

Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną
Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Kryńska - kim jest?

Joanna Kryńska ma 42 lata i jest związana ze stacją TVN24 od 2005 roku. Przygodę z mediami zaczynała jeszcze jako nastolatka.

- Przyszłam tutaj jako nastolatka. Zaczęło się od pracy reportera w Sejmie. Wychodziliśmy z Sejmu rzadko i na krótko. Później zajęłam się pracą prezentera przy stole. Nie dało się pogodzić tych dwóch rzeczy. Więc od 17 lat jestem w studio. (...) Media są wymagające, ale i ja od siebie dużo wymagam. Czuję się członkiem rodziny TVN24. Jestem dzieckiem tej stacji - powiedziała w rozmowie z TVN24.

Dziennikarka TVN24 była już w związku małżeńskim. W 2011 roku wyszła za Tomasza Marca, którego zresztą poznała w pracy. Owocami ich związku są synowie: Franciszek i Jan. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Ostatecznie para rozwiodła się.

Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski - kim jest?

Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski urodził się 20 listopada w 1983 roku. Ukończył warszawską AWF. Jest bramkarzem reprezentacji Artystów Polskich oraz reprezentacji Dziennikarzy. Współprowadzi program "TurboKozak". Założył TURBO Football Academy i trenuje tam najmłodszych adeptów futbolu. 

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości