Joanna Kulig wystąpiła w dużej amerykańskiej produkcji. Zagrała obok Anne Hathaway

Joanna Kulig, Anne Hathaway
Joanna Kulig wystąpiła w dużej amerykańskiej produkcji. Zagrała obok Anne Hathaway
Źródło: Getty Images
Joanna Kulig może się pochwalić kolejnym międzynarodowym sukcesem. Polka zagrała w dużej amerykańskiej produkcji u boku takich gwiazd jak Anne Hathaway. Już jest dostępny zwiastun filmu, który robi duże wrażenie.

Joanna Kulig jest znaną polską aktorką. Największą popularność przyniosła jej rola w filmie "Sponsoring". Zagrała również w słynnej produkcji w reżyserii Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Oprócz tego aktorka ma na swoim koncie role w zagranicznych produkcjach. Zagrała m.in. we francuskim filmie "Kompromat".

Warto dodać, że Joanna Kulig jest stałą bywalczynią międzynarodowych festiwali. Jakiś czas temu olśniła wszystkich na czerwonym dywanie podczas Berlinale. 73. Wydarzenie otworzył film, w którym Joanna Kulig zagrała główną rolę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie
Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie. Aktorka odniosła się do kariery, relacji z córką i wymarzonej roli filmowej

Joanna Kulig zagrała obok Anne Hathaway w filmie "She Came to Me"

Joanna Kulig osiągnęła kolejny międzynarodowy sukces. Polka zagrała w rolę w dużej amerykańskiej produkcji. W filmie "She Came to Me" obok naszej rodaczki wystąpiła Anne Hathaway. Chociaż w nie jest jeszcze znana polska premiera obrazu, to już teraz w sieci możemy podziwiać jego zwiastun.

Produkcja "She Came to Me" będzie opowiadać o zakochanych w sobie nastolatkach, którzy będą mieli zamiar udowodnić rodzinie, że ich uczucie nie jest wyłącznie chwilową fanaberią. Przy okazji fabuły filmu poznamy osobną historię opowiadającą o kobiecie sukcesu i kompozytorze. Para natomiast boryka się z brakiem miłości.

Oprócz wspomnianej już Anne Hathaway w filmie obok Joanny Kulig zagra Matthew Broderick.

Joanna Kulig rozwija karierę w Hollywood

Rola Joanny Kulig w filmie z Anne Hathaway to jedna z wielu produkcji, w których aktorka występuje u boku międzynarodowych gwiazd. Jakiś temu głośno było na temat występu Polki w produkcji z Alem Pacino. Gwiazda w 2022 r. była gościnią "Dzień Dobry TVN". Pomimo iż aktorka w programie śniadaniowym nie mogła zdradzić, w którym filmie zagrała, to uchyliła nieco rąbka tajemnicy w związku ze swoją ekranową bohaterką.

"Jestem postacią pozytywną, choć jest to film noir. Także jest też taki duży odcień tajemnicy, spokoju" - wyjawiła.

Dopiero jakiś czas później aktorka wyjawiła, w jakiej produkcji brała udział. Okazuje się, że jest to najnowszym film Michaela Keatona "Know Goes Away". W produkcji oprócz Polki zobaczymy: Marcię Gay Harden, Jamesa Marsdena oraz wspomnianego Ala Pacino.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości