Joanna Kurowska schudła ponad 10 kilogramów. Jaki jest jej sekret?

Joanna Kurowska
Joanna Kurowska schudła 10 kilo. Podzieliła się swoim sekretem
Źródło: MWMEDIA
Joanna Kurowska podczas jednego z wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy, jak udało jej się schudnąć ponad 10 kilogramów. Gwiazda zdradziła, że w jej przypadku liczyła się systematyczność. Nie kryła również, że nie była zadowolona ze swojego wyglądu.

Joanna Kurowska jest znaną i cenioną aktorką, która zadebiutowała w latach 80. XX wieku. Choć w zawodzie realizuje się od przeszło 35 lat, wciąż pozostaje jedną z bardziej rozchwytywanych artystek. Prywatnie gwiazda przez wiele lat związana była z dziennikarzem sportowym Grzegorzem Świątkiewiczem. Niestety w 2014 r. w mediach było głośno o śmierci partnera aktorki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

BRINGBACKALICE_SCIBAKOWNA_AGEIZM
Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie
Beata Ścibakówna o aktorstwie, wieku i ageizmie. Aktorka odniosła się do kariery, relacji z córką i wymarzonej roli filmowej

Joanna Kurowska zdradziła sekret swojej świetnej figury

Joanna Kurowska od 2022 roku gra w jednym z nowych seriali. W związku ze swoją rolą gwiazda zdecydowała się przejść ogromną metamorfozę. Aby dobrze wypaść na ekranie schudła ponad 10 kilogramów. Jej metamorfoza spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów.

Joanna Kurowska udzieliła wywiadu serwisowi fakt.pl. Gwiazda w trakcie rozmowy z portalem, opowiedziała, jaki jest sekret jej figury. Jak mówi, duże znacznie w schudnięciu miało to, że zaczęła ćwiczyć w domowym zaciszu. Aktorka cieszy się również z tego, że potrafiła być konsekwentna w swoim postanowieniu o uzyskaniu szczuplejszej sylwetki. Nie ukrywa, że ważna była systematyczność.

"Uwielbiam ćwiczyć w domu, wychodzi mi to. Wiem, że są osoby, które muszą iść na siłownię, żeby się zmobilizować, ale to zajmuje bardzo dużo czasu. Natomiast ja ćwiczę w domu i cieszę się, że potrafię być tak konsekwentna. Zdarzało się nawet, że wracałam do domu o północy, to przed pójściem spać ćwiczyłam, chociaż te dziesięć minut, bo chodzi o to, żeby robić to systematycznie" - powiedziała.

Joanna Kurowska
Joanna Kurowska może pochwalić się świetną figurą
Joanna Kurowska
Źródło: MWMEDIA

Joanna Kurowska o decyzji dotyczącej schudnięcia

Joanna Kurowska podczas rozmowy z Faktem opowiedziała również o tym, że przełomowym momentem, kiedy zadecydowała o swojej metamorfozie, był ten gdy pewnego dnia zobaczyła siebie na ekranie. Gwiazda nie ukrywa, że nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Jak zdradziła, już podczas obserwowania siebie na ekranie telewizora powiedziała sobie, że schudnie 10 kilogramów.

Co ciekawe Joanna Kurowska zdradziła, że na tym się nie skończyło. Wkrótce potem gwiazda zrzuciła również i dodatkowych 7 kilogramów. Jak mówi, teraz stara się zdrowiej odżywiać. Nie bez znaczenia jest również to, że uprawia sport.

"Wzięłam się za siebie, bo pewnego dnia zobaczyłam siebie na ekranie i widziałam starą, grubą babę. Stwierdziłam, że muszę schudnąć. Już udało mi się zrzucić 10 kg i teraz jeszcze siedem i będę w takiej kondycji, w jakiej chcę być. Staram się lepiej odżywiać i uprawiam sport!" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości