To ona ma zagrać Magdę Gessler? Jest odpowiedź aktorki

Powstaje film o Magdzie Gessler
Powstaje film o Magdzie Gessler
Źródło: MWMEDIA
Powstaje film biograficzny o Magdzie Gessler, a jedną z aktorek, która ma być przymierzana do głównej roli, podobno jest Joanna Opozda. Gwiazda została zalana przez fanów tysiącem pytań i sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie i nic dziwnego, że niedługo ma powstać film o historii życia najsłynniejszej polskiej restauratorki. Szczegóły projektu na razie nie zostały ujawnione, a fani prześcigają się w spekulacjach, która z rodzimych aktorek mogłaby wcielić się w postać młodej Magdy Gessler. Niedawno pojawiły się plotki, że ten zaszczyt przypadnie Joannie Opoździe.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Powstaje film biograficzny o Magdzie Gessler. Kto wcieli się w gwiazdę?

Magda Gessler o tym, że powstanie film biograficzny na jej temat, poinformowała swoich fanów w maju ubiegłego roku na swoim Instagramie. Gwiazda zaznaczyła wówczas, że jeszcze nie wybrała wykonawcy projektu. Produkcja ma być oparta na wydanej przez nią książce "Magda".

"Jest parę osób w kolejce, które chcą zrealizować film" - pisała.

Fani restauratorki od razu zaczęli typować, kto może wycielić się w Magdę Gessler. W sieci szybko pojawiły się plotki, że w tej roli widziana jest Joanna Opozda! Aktorka skomentowała sprawę na swoim profilu na Instagramie.

Magda Gessler opowiedziała o roli babci
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Joanna Opozda została zapytana o wcielenie się w postać Magdy Gessler

Joanna Opozda szybko została zalana przez fanów pytaniami, czy to prawda, że to właśnie ona zagra młodą Magdę Gessler. Aktorka nie ukrywała, że ta rola bardzo by jej schlebiała, jednak przyznała też, że na razie nie dostała takiej propozycji.

"Niestety nic mi o tym nie wiadomo, chociaż nie ukrywam, że z przyjemnością zagrałabym panią Magdę Gessler" - zaznaczyła w swoim InstaStories.

Joanna Opozda ma już doświadczenie w graniu głównych ról w filmach biograficznych. Wcześniej gwiazda wystąpiła jako Brigitte Bardot w filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot Cudowna". Wówczas sama francuska ikona wybrała Polkę do tego, by zagrała jej postać.

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości