Joanna Opozda chce, by syn poszedł w jej ślady? "Wolałabym, żeby trzymał się z dala od show-biznesu"

Joanna Opozda
Joanna Opozda o synu
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.

Joanna Opozda jest polską aktorką i od ponad roku samodzielną mamą. Syn Vincent jest owocem związku z kolegą po fachu Antonim Królikowskim. Rozstanie jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu odbiło się szerokim echem w mediach. Doszło do niego jeszcze przed narodzinami pociechy. Wówczas wybuchła trwająca wiele miesięcy afera. Choć od rozpadu relacji minęło już sporo czasu, co jakiś czas media obiega nowa informacja dotycząca ekspartnerów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_SYN
Joanna Opozda o synu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda o przyszłości syna

Joanna Opozda ma za sobą trudną ciążę, podczas której musiała zmierzyć się z rozstaniem z mężem. Pierwsze miesiące życia Vincenta również nie należały do najłatwiejszych. Aktorka stała się znacznie bardziej aktywna w sieci, a w prowadzonym przez nią profilu w mediach społecznościowych niejednokrotnie zabierała głos w sprawach związanych z macierzyństwem. Choć Joanna Opozda chroni prywatność syna i nie pokazuje jego pełnego wizerunku, Vincent często gości na Instagramie. W rozmowie z Dagmarą Olszewską aktorka została zapytana o przyszłość syna. Czy Joanna Opozda chce stanąć na scenie u boku Vincenta?

- Nie myślałam o tym, chociaż teraz jak mi rzuciłaś taki pomysł na jednej scenie, to myślę, że to by było urocze, bo on przepięknie tańczy. Wolałabym jednak, żeby nie szedł w aktorstwo [...], żeby trzymał się z dala od show-biznesu - odpowiada gwiazda.

Jednocześnie podkreśla, że nie chce ingerować w wybory syna. Chce go wspierać i towarzyszyć mu w życiowej drodze.

Zdecydowanie wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę. Natomiast będę mamą, która oczywiście będzie akceptować jego wybory. Jest odrębnym bytem, to jest jego życie i jego wybory, ja mogę mu doradzić, a co on zrobi, to są jego decyzje i nie będę go popychać w żadnym kierunku, ani też niczego mu zabraniać. Takie mam podejście do tego 
- przyznaje aktorka.

Joanna Opozda o macierzyństwie. Jest stawiana za wzór

Odkąd Joanna Opozda została mamą, przez wielu internautów stawiana jest jako przykład fantastycznie radzącej sobie z przeciwnościami samodzielnej rodzicielki. Aktorka podczas wywiadu przyznaje, że często dostaje bardzo miłe wiadomości od kobiet.

- To jest bardzo miłe, bardzo mi miło. Faktycznie dostaję takie wiadomości od kobiet, czasami jak robię Q&A, to dostaję masę pytań, że jestem inspiracją, wzorem i to jest po prostu bardzo miłe. Myślę, że faktycznie dobrze sobie radzę, ale mam też pomoc mojej mamy, która mi pomaga po prostu przy wychowywaniu, dlatego mogłam wrócić do pracy. Mogę tylko podziękować za takie ciepłe słowa — dodaje.

Aktorka podkreśla, że uwielbia spędzać czas z synem. Wspólnie czytają, bawią się i jednocześnie nie korzystają z elektroniki. Joanna Opozda świadomie ogranicza dziecku kontakt z telefonów i tabletów, toteż jak na razie świat bajek jest mu dosyć obcy. Choć ma swoją ulubioną, którą ogląda w wyjątkowych sytuacjach!

- Ulubioną bajkę faktycznie ma, ale ja staram się mu bajek nie puszczać, chyba że jesteśmy już u lekarza i to jest super, że na telefonie mogłabym mu puścić "Cocomelona" i on niczym się nie przejmuje. To jest rewelacyjne, ale raczej z daleka trzymam go od właśnie telefonów, tabletów, komputerów i telewizora, bo dużo czytałam na ten temat i to ma naprawdę negatywny wpływ na dzieci. Więc ja mu czytam, poświęcam mu naprawdę masę czasu, mam mnóstwo zabawek edukacyjnych, więc ma co robić, myślę, że wytrzyma bez bajek do jakiegoś wieku — mówi.

Przeczytaj też: Joanna Opozda zdradza, czy jej serce jest zajęte. "Mam masę spraw niekoniecznie przyjemnych" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości