Joanna Opozda zdradza, czy jej serce jest zajęte. "Mam masę spraw niekoniecznie przyjemnych" [TYLKO U NAS]

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Joanna Opozda zdradza, czy jej serce jest zajęta. Ma czas na randkowanie?

Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, jak wyglądają jej sprawy sercowe. Aktorka jest mamą na pełen etat, która stara się łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Czy w jej życiu jest miejsce na randki?

Rozstanie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego to jedna z najgłośniejszych spraw, od której drżały fasady polskiego show-biznesu. Para doczekała się syna, jednak ich związek rozpadł się jeszcze przed narodzinami Vincentego. Teraz Joanna Opozda samodzielnie wychowuje pociechę jednocześnie pracując.

Joanna Opozda zdradza, czy jej serce jest zajęte

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par rodzimego przemysłu filmowego. Gdy gruchnęła wieść o ślubie, fani dociekali, jakie są powody nagłej decyzji o sformalizowaniu związku. Mimo że oboje utrzymywali, że na ślubny kobierzec pcha ich jedynie łączące uczucie, mało kto wierzył w tę wersję wydarzeń. Niedługo po ślubie Joanna Opozda ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Niestety jeszcze przed narodzinami syna jego rodzice się rozstali i wybuchła trwająca wiele miesięcy afera. Choć od rozpadu relacji minęło już sporo czasu, co jakiś czas media obiega nowa informacja dotycząca ekspartnerów.

W tym czasie Antoni Królikowski ponownie się zakochał i skupił na budowaniu nowej relacji. Joanna Opozda przetrwała trudną ciążę i niełatwe pierwsze miesiące życia ukochanego syna. Zaangażowała się w rodzicielstwo i jak zdradza w rozmowie z Dagmarą Olszewską, to jest dla niej w tym momencie najważniejsze. Aktorka przyznaje, że nie ma czasu na randki, a w jej sercu miejsce zajął Vincent.

- Jest zajęte przez mojego syna. Na tę chwilę nie mam czasu żadne randki. Nie, naprawdę, jestem tak skupiona na rodzicielstwie. Wykańczam dom, jestem skupiona na pracy, mam masę spraw niekoniecznie przyjemnych, bo różne to są rzeczy, z którymi się mierzę na co dzień. Więc nie mam czasu nawet na to, żeby sobie randkować - mówi Joanna Opozda.

Joanna Opozda świętowała Dzień Matki w wyjątkowy sposób

Dla Joanny Opozdy miniony Dzień Matki był drugim, który obchodziła. W lutym 2022 roku została mamą Vincenta. W tym roku aktorka świętowała ten wyjątkowy dzień w zupełnie inny sposób. Wraz z Edytą Pazurą, Katarzyną Sokołowską, Moniką Mrozowską, Marią Winiarską i Zofią Zborowską-Wroną odpowiedziała na kilka pytań dotyczących macierzyństwa.

Czym jest dla ciebie macierzyństwo? Budowaniem więzi, opieką, bezgraniczną miłością, bliskością? W ten Dzień Matki proszę cię o poświęcenie kilku minut na obejrzenie tego spotu

"Wzruszenie przekujmy w działanie, jednym głosem tłumnie podpisując petycję, która jest głosem w imieniu tych, które nie mogą same przemówić w swoim imieniu, a którym dzieci są odbierane zaraz po urodzeniu. Tych, które płaczą i nawołują za swoim potomstwem i tych, które zamknięte w ciasnym kojcu, karmią swoje młode przez pręty. Jeśli zgadzasz się, że macierzyństwo w chowie klatkowym to koszmar, na który nie zasługuje żadna czująca istota — podpisz petycję" — zaapelowała Joanna Opozda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości