Joanna Opozda o tym, jakie pierwsze słowo wypowiedział synek. Wzruszający moment

Autor:
Julia
Sadowska

Joanna Opozda ma za sobą niezwykle ciężki czas. Po porzuceniu przez Antoniego Królikowskiego musi mierzyć się z samodzielnym wychowaniem kilkumiesięcznego Vincenta. Celebrytka chętnie dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi opieki nad synkiem na swoim instagramowym profilu. Ostatnio podekscytowana mama pochwaliła się tym, że niemowlę wymówiło swoje pierwsze słowo. Co gwiazda usłyszała z ust malca?

Joanna Opozda jest z zawodu aktorką. Swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w 2011 roku. Piękna blondynka szybko zdobyła sympatię widzów, dzięki czemu jej kariera zyskała tempa. W 2020 roku związała się z Antonim Królikowskim, z którym niedługo później doczekali się synka. Od momentu pojawienia się na świecie małego Vincenta, aktorka spędza z nim niemal każdą wolną chwilę. Ostatnie zachowanie chłopca wywołało w gwieździe ogromną radość.

Pierwsze słowo synka Joanny Opozdy

Od momentu przyjścia na świat synka, Joanna Opozda nie kryje, że stał się on jej całym światem. Pomimo że narodziny syna zbiegły się w czasie z rozpadem związku aktorki z ojcem dziecka, Joanna znalazła siłę na wyczekiwane przez nią macierzyństwo.

Na instagramowym koncie Joanny Opozdy pojawiła się relacja z datą "10.09.2022", zawartą w dużym, czerwonym sercu. Jak się okazało, jest to dzień, który gwiazda zapamięta na zawsze. Malec wypowiedział bowiem swoje pierwsze, magiczne słowo. Z ust chłopca padło "mama", co prawdziwie wzruszyło aktorkę.

"Słuchajcie, muszę się z wami czymś podzielić, Vincent też, chociaż tego pewnie nie powtórzy, ale dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam słowo mama" - powiedziała Joanna Opozda.

Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem
Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda vs Antoni Królikowski - historia konfliku

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł pierworodny syn Joanny Opozdy oraz Antoniego Królikowskiego. Dla aktorki nie był to jednak najszczęśliwszy czas w życiu. Tuż przed porodem została bowiem porzucona przez męża i do szpitala udała się sama. Jak się okazało rozstanie małżonków spowodowały zdrady Antoniego, których dopuszczał się w okresie ciąży swojej partnerki. Od tamtej pory aktorska para przerzuca się wzajemnymi oskarżeniami w mediach.

Joanna Opozda niejednokrotnie zaznaczała, że aktor nie interesuje się wychowaniem ich syna. Zarzuciła aktorowi, że nie płaci on alimentów na dziecko, a Antoni Królikowski zaprzeczył wszystkim słowom byłej ukochanej i ogłosił, że to Joanna Opozda zabrania mu kontaktów z kilkumiesięcznym Vincentem. Swoje argumenty małżonkowie popierają screenshotami wzajemnych rozmów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości