Joanna Opozda planuje adoptować dziecko. Zrobiła już pierwszy krok

Joanna Opozda planuje kolejne dziecko
Joanna Opozda planuje kolejne dziecko
Źródło: MWMEDIA
Vincent niebawem skończy roczek. Pierwszy syn Joanny Opozdy jest oczkiem w głowie znanej mamy, tym bardziej że wychowuje go samodzielnie. Zawodowo — prywatny kalendarz aktorki jest zapewne wypełniony po brzegi. Influencerka planuje jednak niedługo prawdziwą rewolucję w swoim życiu.

Choć ostatnio słyszymy doniesienia o nowo narodzonych pięcioraczkach, już dwójka małych dzieci to nie lada wyzwanie. Podołać mu planuje Joanna Opozda. Zdradziła nawet, że kolejne dziecko zamierza zaadoptować.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

"Heaven in hell" - co aktorzy mówią o najnowszej produkcji?
Magdalena Boczarska w rozmowie z "Co za Tydzień" opowiedziała o swojej najnowszej roli w "Heaven in hell". Co było dla niej największym wyzwaniem?

Joanna Opozda planuje adopcję

Joanna Opozda podzieliła się z fanami pomysłem na kompletne wywrócenie swojego życia do góry nogami. Influencerka pozostaje z fanami w kontakcie, często organizując sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie. W ten sposób poinformowała fanów, że zamierza wrócić do pracy o wiele wcześniej, niż pierwotnie planowała. Fani wspierają aktorkę w jej wyzwaniach.

Tym razem w Q&A pojawiło się dość intymne pytanie. Chodziło o kolejne dzieci. Aktorka swoją odpowiedzią zaskoczyła odbiorców. Okazuje się, że planuje już kolejne macierzyństwo, choć tym razem ma to być adopcja.

"Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy, zobaczymy" - pisała na Instastory.

Joanna Opozda planuje kolejne dziecko
Joanna Opozda planuje kolejne dziecko
Joanna Opozda planuje kolejne dziecko
Źródło: Instagram

Joanna Opozda została samodzielną mamą

Z ojcem Vincenta, Joanna Opozda rozstała się w zeszłym roku. Związek z Antonim Królikowskim skończył się niemal publicznie. Partnerzy nie szczędzili bowiem sobie przykrych słów za pośrednictwem mediów. Działo się to tuż przed narodzinami ich wspólnego dziecka, młoda mama stanęła więc przed podwójnym wyzwaniem.

Swój los Joanna Opozda postanowiła jednak wziąć we własne ręce i na razie wychodzi jej to całkiem nieźle. Wiele obserwatorek traktuje to jako motywację.

"Chciałabym być motywacją, ale rozumiem, że każda kobieta ma inną psychikę, jest w innej sytuacji. Nie każda samotna mama ma takie możliwości, jakie ja mam, nie każda samotna mama ma taką wspaniałą mamę, jak ja mam. To jest trudna sytuacja, bo samodzielne macierzyństwo nigdy nie jest proste. Ale myślę, że daję radę. To macierzyństwo dodało mi sił. Na początku nie było łatwo. Ale mój synek jest taką motywacją dla mnie. Wszystko, co robię- robię z myślą o nim" - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości