Gwiazdy

Joanna Opozda poprosiła inne kobiety o pomoc. Vincent zmagał się z bólem i nie mógł spać

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Joanna Opozda poprosiła swoich fanów o pomoc. Nie potrafiła poradzić sobie z problemem, z którym zmierzył się jej syn Vincent. Maluch nie mógł spać w nocy i zmagał się z ogromnym bólem.

Joanna Opozda jest aktorką, influencerką i mamą na pełen etat. Była partnerka Antoniego Królikowskiego została samodzielnym rodzicem, który stara się łączyć pracę zawodową z macierzyństwem. Joanna Opozda jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem, opowiada o kulisach ciąży i prosi obserwatorki o rady.

Joanna Opozda poprosiła o pomoc dla syna

Joanna Opozda dzielnie znosi trudy samodzielnego macierzyństwa. Niestety, po ostatniej głośnej wymianie argumentów z Antonim Królikowskim, mama Vincenta musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Poinformowała obserwatorów, że jej syn zaczął ząbkować, kiepsko śpi i płacze z bólu. Poprosiła o wszelkie sposoby na to, by choć trochę ulżyć dziecku w cierpieniu.

"Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody [...]? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają" - żaliła się na swoim instagramowym profilu.

Joanna Opozda prosi o pomoc. Jej syn cierpi Źródło: Instagram @asiaopozda/https://www.instagram.com/asiaopozda/

Na szczęście Joanna Opozda została zasypana radami od innych kobiet. Niektóre okazały się na tyle trafione, że Vincent poczuł się znacznie lepiej.

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu. Źródło: Co za Tydzień

Joanna Opozda o trudnych doświadczeniach po ciąży

Joanna Opozda podjęła decyzję o rozpoczęciu cyklu, w którym za pośrednictwem mediów społecznościowych będzie poruszała tematy związane z ciążą, porodem i macierzyństwem. Z tej okazji podzieliła się z fankami doświadczeniami, z którymi musiała się mierzyć niedługo po przyjściu na świat Vincenta.

"Chciałabym podzielić się moją historią. Ja w samej ciąży nie miałam problemów z niedokrwistością, były niedobory żelaza, ale nie jakieś spektakularne. Dopiero jak urodziłam Vincenta, zaczęłam czuć się gorzej. Wiadomo kobieta, która rodzi i jest w połogu, jest niedospana, ma prawo źle się czuć, ale ja faktycznie miałam aż zawroty głowy, mroczki przed oczami, głowa ciągle mnie bolała. Non stop było mi zimno, miałam bardzo zimne dłonie i stopy. W końcu zrobiłam badania i okazało się, że cierpię na niedokrwistość" - wyznała wówczas.

Początkowo próbowała radzić sobie z problemem na własną rękę, jednak przyniosło to skutki odwrotne od zamierzonych. Dopiero dzięki opiece lekarskiej udało jej się poprawić wyniki i wrócić do pełni sił. Zaapelowała do kobiet, by w tym wyjątkowym, acz trudnym czasie, nie zapominały o sobie.

"Dbajcie o siebie, dziewczyny – nawet jeśli macie malucha w domu i tego czasu dla siebie pozostaje niewiele. Jeśli widzicie, że wasza cera jest ziemista i blada, paznokcie i włosy przesuszone, obserwujecie osłabienie, bóle głowy, jesteście wrażliwe na zimno – działajcie" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości