Joanna Opozda wyznała, w jaki sposób wróciła do sylwetki po ciąży

Joanna Opozda
Joanna Opozda wyjaśniła jak dba o figurę po ciąży
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda wraca do świata mediów i show-biznesu. Kilka miesięcy po narodzinach syna Vincenta, aktorka coraz chętniej pokazuje się publicznie. Teraz aktorka zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie, podczas której wyznała słodko-gorzką prawdę o powrocie do sylwetki sprzed ciąży.

Narodziny dziecka Joanny Opozdy były jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Niestety powitanie na świecie nowego człowieka było przyćmione miłosnymi zawirowaniami aktorki i jej ówczesnego partnera - Antka Królikowskiego. W pytaniach od internautów nie zabrakło też zagadnień dotyczących związków i współdzielenia opieki nad małym Vincentem. 

Joanna Opozda o sylwetce i powrocie do formy sprzed ciąży 

Joanna Opozda należy do gwiazd, które bardzo rozważnie podchodzą do relacjonowania swojego życia w mediach społecznościowych. Tym bardziej możliwość wzięcia udziału w sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej przez aktorkę ucieszyła internautów. Wśród pytań o pracę znalazło się też wiele zagadnień dotyczących życia prywatnego, opieki nad dzieckiem czy dbania o figurę. Gwiazda w słodko-gorzki sposób odpowiedziała, jak udało jej się szybko zrzucić dodatkowe kilogramy po ciąży.

TAJEMNICEPRODUKCJI_PAPIERYNASZCZESCIE (2)
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na początku dużo stresu (a ja wtedy prawie nie jem). Teraz bardzo często tańczę z synem na rękach. Polecam!" - wyznała Joanna Opozda. 

Joanna Opozda o powrocie do formy sprzed ciąży
Joanna Opozda o powrocie do formy sprzed ciąży
Joanna Opozda o powrocie do formy sprzed ciąży
Źródło: Instagram

Aktorka odpowiedziała także na pytanie, kto pomaga je w opiece nad synem, gdy musi skupić się na pracy.  

"Moja mama, czasami siostra" - powiedziała krótko. 

Joanna Opozda o pomocy przy Vincencie
Joanna Opozda o pomocy przy Vincencie
Joanna Opozda o pomocy przy Vincencie
Źródło: Instagram

Joanna Opozda o terapii i rozwodzie

Joanna Opozda długo nie komentowała doniesień związanych z rozpadem jej małżeństwa. Niedawno zdecydowała się jednak na szczery wywiad, w którym przyznała, że przez wszystko, co wydarzyło się w jej życiu, zdecydowała się na terapię. 

"Kiedy te wszystkie rzeczy zaczęły wypływać na wierzch, czułam okropne zażenowanie. Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić. (...) Sądziłam, że jak się kocha, to całą sobą, że jeśli ludzi łączy miłość, a pojawiają się kryzysy - to oni i tak o siebie zawalczą. Ale każdy ma prawo funkcjonować według własnych zasad i musimy to zaakceptować [...] Miałam inne cele, coś się popsuło - wyznaczam sobie nowe. Tamto, o czym kiedyś myślałam, jest już przeszłością. Trzeba sięgnąć po nowe. Zaakceptować fakt, że coś się skończyło. Trzeba zacząć od początku. Ja zaczynam od początku nowy rozdział mojego życia. (...) Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania. Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno" - opowiedziała Joanna Opozda w wywiadzie dla magazynu "Z kobiecej strony".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości