Joanna Racewicz reaguje na złośliwe wpisy. Dosadnie odpowiedziała hejterom

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Źródło: MWMEDIA
Joanna Racewicz zdecydowała się zamieścić w sieci odważny wpis. Gwiazda podjęła się temat hejtu w mediach społecznościowych, zwracając szczególną uwagę na ten występujący w stosunku do kobiet. W swoim najnowszym wpisie dziennikarka zaznaczyła, że krytyka skierowana w jej stronę często koncentruje się na powierzchownych aspektach.

Joanna Racewicz to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Gwiazda, chociaż jest osobą publiczną, to konsekwentnie stara się chronić swoje życie prywatne przed medialnym rozgłosem. Czasem jednak robi w tym temacie wyjątek, odważnie poruszając w sieci istotne dla niej kwestie. Tak było i tym razem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Chodakowska o hejcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Racewicz dosadnie o hejcie

Obecność Joanny Racewicz na show-biznesowych wydarzeniach od dawna budzi spore medialne zainteresowanie. W związku z powyższym dziennikarka, jak każda znana osoba czasem musi mierzyć się z hejtem. W swoim niedawnym wpisie zamieszczonym na Instagramie zdecydowała się odpowiedzieć na wspomniane złośliwości.

W swoim emocjonalnym poście Joanna Racewicz poruszyła problem hejtu, który jej zdaniem często ma twarz kobiety. Gwiazda wyraziła z tego powodu smutek, podkreślając, że ma na to dowody. Dziennikarka zauważyła, że dziewczynki są chwalone za ich wygląd, podczas gdy chłopcy za bycie mądrymi, sprawnymi i silnymi, co pokazuje istniejącą różnicę i tym samym nierówne traktowanie obu płci.

"Hejt ma twarz kobiety. Smutne, ale prawdziwe. Mam na to dowody. Zwykle bierze na "warsztat" wiek i wygląd. Tak najłatwiej. Bo jesteśmy nauczone oceniania. Surowo. Siebie i innych. Od najmłodszych lat. Dziewczynki chwali się za ładne buzie i sukienki. Chłopców za to, że są mądrzy, sprawni, silni. Jest różnica, prawda? Niewinny złego początek" - napisała.

Joanna Racewicz opublikowała zdjęcie z mężem

Joanna Racewicz kilka miesięcy temu opublikowała na Instagramie wzruszający wpis na temat 19. rocznicy ślubu, która przypadała na 24 września. Gwiazda od 2010 r., kiedy to niespodziewanie zmarł jej mąż — Paweł Janeczek samotnie wychowuje swojego syna Igora, który przyszedł na świat 23 kwietnia 2008 r.

Każdego roku, w dniu urodzin zmarłego męża, Joanna Racewicz stara się odwiedzić jego grób i opowiedzieć synowi jak najwięcej o jego ojcu. Jakiś czas temu w emocjonalnym wpisie na Instagramie dziennikarka podzieliła się swoją wdzięcznością za lata spędzone u boku ukochanego.

"Dziewiętnaście lat temu. W pięknej, odległej, innej galaktyce zaczynała się historia dwojga ludzi. Zawsze będę za nią wdzięczna. Dziękuję tym, którzy byli wtedy z nami. Szczególnie tym, którzy zostali" - napisała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości