Ben Affleck nie chciał pokazywać związku z Jennifer Lopez w mediach? Jego wyznanie zaskoczyło fanów

Ben Affleck i Jennifer Lopez
Ben Affleck i Jennifer Lopez
Źródło: Getty Images
Ben Affleck zaskoczył fanów swoją wypowiedzią, którą podzielił się niedawno w jednym z dokumentów. Muzyk wyznał, że początkowo planował trzymać swoją relację z Jennifer Lopez w tajemnicy.

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli w związku w latach 2002-2004. Wtedy też stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood. Jednak mężczyzna miał trudności z udźwignięciem sławy swojej partnerki, co przyczyniło się do ich rozstania, mimo iż byli zaręczeni. Mimo to jakiś czas temu los zdecydował się połączyć ich ponownie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie na temat wzniecania ognia miłości
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ben Affleck o relacji z Jennifer Lopez

Ben Affleck udzielił niedawno zaskakującej wypowiedzi w dokumencie "The Greatest Love Story Never Told", który można oglądać na jednej z platform streamingowych. Aktor nie ukrywa, że początkowo wolał, aby jego związek z Jennifer Lopez nie był obecny w mediach społecznościowych.

Ben Affleck w swojej wypowiedzi przyznał, że po ponownym zejściu się z Jennifer Lopez w 2021 r., poprosił gwiazdę, posiadającą 253 miliony obserwujących na Instagramie, aby ich związek nie był pokazywany na jej profilach w social mediach.

"Po powrocie do siebie powiedziałem: Słuchaj, jedna, z której rzeczy nie chcę, to związek w mediach społecznościowych'" - wyznał aktor.

Na całe szczęście wraz z rosnącym na nowo uczuciem zakochanych udało im się znaleźć złoty środek. Wkrótce potem i fani pary dowiedzieli się o tym, że ci się ze sobą zeszli. Warto dodać, że w dokumencie zakochani opowiedzieli również o jednym ze wzruszających prezentów, jakie Ben Affleck podarował Jennifer Lopez - była to książka zawierająca wiadomości, jakie zakochani ze sobą wymieniali.

Jennifer Lopez i Ben Affleck — ślub jak z bajki

W okresie od 19 do 21 sierpnia 2022 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck obchodzili swoje niezwykle huczne wesele. Zaczęło się od kolacji próbnej dla zaproszonych gości. Następnego dnia - 20 sierpnia para oficjalnie złożyła sobie śluby. Wszyscy uczestnicy ceremonii byli ubrani w stylowe białe stroje.

Zawarcie związku małżeńskiego miało miejsce w zachwycającej i wartej prawie 9 milionów dolarów rezydencji pary w Georgii. Jennifer Lopez w tym niezwykłym dniu zaprezentowała się jak z bajki - w białej sukni autorstwa Ralpha Laurena, z krótkimi rękawami, imponująco szerokim trenem i welonem. Ben Affleck zdecydował się na dwukolorowy garnitur z czarnymi spodniami i białą marynarką.

Weselna zabawa dla zaproszonych i oczywiście samej pary młodej była pełna radosnej atmosfery i wzruszających chwil. Wszyscy goście, wśród których byli bliscy przyjaciele i rodzina bawili się do świtu celebrując miłość młodej pary.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości