Maciej Orłoś przyznał, że ma długi w Urzędzie Skarbowym. Wyjaśnił, skąd się wzięły

Maciej Orłoś
Maciej Orłoś o zadłużeniu
Źródło: MWMEDIA
Maciej Orłoś opublikował wideo, w którym przyznał się do posiadania długów w Urzędzie Skarbowym. Dziennikarz wyjaśnił, skąd się wzięły i opowiedział o krokach, które podjął w kierunku ich spłacenia.

Maciej Orłoś jest polskim aktorem, dziennikarzem i osobowością telewizyjną. Jego charakterystyczny głos przez lata towarzyszył Polakom. Ostatnio o dziennikarzu zrobiło się głośno nie tylko przez związek z Pauliną Koziejowską, ale i z powodu nieuiszczonych należności. Niedawno media obiegła informacja o długach, które posiada Maciej Orłoś. Dziennikarz przerwał milczenie i odniósł się do plotek.

Maciej Orłoś o zadłużeniu

Maciej Orłoś opublikował oświadczenie w formie wideo, w którym to potwierdził doniesienia na temat rzekomego długu. Dziennikarz wyraził zdziwienie, że informacje, które objęte są ścisłą tajemnicą, ujrzały światło dzienne.

"Jak to jest możliwe, że informacje objęte tajemnicą skarbową przedostały się do mediów, mimo że są na to paragrafy w kodeksie karnym. Mogę tylko domyślać się, kto chciał mi zaszkodzić i z jakich powodów, ale przecież dowodów nie ma" - powiedział Maciej Orłoś.

W dalszej części nagrania dziennikarz przeszedł do meritum i odniósł się do medialnych doniesień.

"Po pierwsze: potwierdzam, zaległości są. Natomiast zaskoczyła mnie informacja o ich wysokości" - dodał.

Maciej Orłoś wyznał, że według jego informacji dług jest dużo niższy oraz że niedawno dokonał większej wpłaty celem częściowego uregulowania zadłużenia. Podkreślił, że regularnie składa zeznania podatkowe.

"Jestem uczciwym podatnikiem, płacę podatki" - powiedział.

Co więcej, Maciej Orłoś opowiedział o przyczynach powstałego zadłużenia.

"Tą główną przyczyną zaległości wraz z rosnącymi odsetkami był okres pandemii, a zwłaszcza lockdown w 2020 roku. Na kilka miesięcy moja firma praktycznie straciła możliwość zarobkowania" - przyznał.

Dodał, że osoby prowadzące taką działalność, jak on oraz freelancerzy nie mogły liczyć na wsparcie w trudnym czasie i muszą liczyć na siebie. Maciej Orłoś podkreślił, że jest w stałym kontakcie z Urzędem Skarbowym i postara się jak najszybciej uregulować zaległości.

KOZIEJOWSKA_ORLOS
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O parze zrobiło się głośno wiosną 2022 roku, kiedy to media donosiły o ich związku. Gwiazdy potwierdziły relację za pośrednictwem mediów społecznościowych. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Paulina Koziejowska opowiedziała o związku ze znacznie starszym partnerem.

"Nie jest tajemnicą, że poznaliśmy się na jednej z imprez branżowych, tak jak media donoszą. Jeżeli chodzi o spotkania tej naszej miłości, to zwykle jest tak, że my tego nie planujemy. To nie jest tak, że wychodzimy, myślimy: "a teraz, poznam miłość swojego życia". Tak to się dzieje, przez zupełny przypadek" - powiedziała.

Całą rozmowę przeczytacie w poniższym artykule:

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem. Co sądzi o różnicy wieku? [TYLKO U NAS]
Paulina Koziejowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem. Prezenterka powiedziała, gdzie poznała swojego ukochanego, a także zdradziła, jak reaguje na krytyczne komentarze dotyczące różnicy wieku. - Przykro mi jest — powiedziała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości