Julia Wieniawa zakończyła współpracę z wytwórnią. Wydała zaskakujące oświadczenie

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa zaskoczyła fanów. Gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie współpracy z wytwórnią muzyczną, z którą była związana od lat. Owocem ich współpracy były pierwsze single czy debiutancki album artystki. Co dokładnie napisała wokalistka?

Julia Wieniawa to niezwykle utalentowana artystka z wieloma rolami w filmach i serialach. Poza aktorstwem angażuje się również w twórczość muzyczną. Jej debiutancka płyta "Omamy" zdobyła duże uznanie wśród fanów i krytyków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa o złotym przycisku w "Mam talent!". Kogo doceniła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa o zakończeniu wieloletniej współpracy

Julia Wieniawa bez wątpienia jest jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda właśnie zaskoczyła fanów ogłaszając zawodowe rozstanie z wytwórnią Kayax. Artystka poinformowała o decyzji na swoim instagramowym profilu.

Oświadczenie gwiazdy jest tym bardziej zaskakujące, że to właśnie pod skrzydłami wytwórni Kayax młoda artystka wydała swoje pierwsze single oraz debiutancki album "Omamy".

"W dniu dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią Kayax. [...] Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy. W tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem" - poinformowała artystka w oświadczeniu.

Julia Wieniawa nie podała jednak szczegółów ani powodów swojej decyzji. W kwestii komentarzy do sprawy zakończenia współpracy z wytwórnią media skierowała do swojego pełnomocnika.

Julia Wieniewa olśniła stylizacją

Julia Wieniawa to gwiazda, która nieraz udowodniła, że moda odgrywa dla niej kluczową rolę. Od początków swojej kariery na wielu modowych imprezach nie bała się eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Częstokroć wybierała odważne fasony czy intensywne barwy.

Jakiś czas temu Julia Wieniawa zagościła na pokazie marki MMC. Podczas tego wydarzenia postawiła na stylizację utrzymaną w rockowym duchu. Jej strój składał się z czarnej, zdobionej piórami krótkiej sukienki, skórzanej kurtki, wysokich butów i trenu. Nie można również pominąć wyrazistych dodatków, jak czarne okulary przeciwsłoneczne, srebrne spinki i niewielką torebkę, którą trzymała w ręku.

Kompozycja była unikalna, drapieżna, ale też niezwykle modna. Ten look z pewnością umocnił pozycję Julii Wieniawy jako jednej z najbardziej stylowych polskich gwiazd.

Julia Wieniawa podczas pokazu mody
Julia Wieniawa podczas pokazu mody
Źródło: MWMEDIA
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Źyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości