Julia Wieniawa o związku z Antonim Królikowskim i relacji z jego mamą. "Nie żałuję"

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa i Antoni Królikowski kilka lat temu uchodzili za zgraną parę, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Artystka w najnowszym wywiadzie zdradziła, że darzy byłego partnera sentymentem i wciąż utrzymuje kontakt z jego mamą. "Dla mnie był to zawsze facet bardzo oczytany, z ogromną wiedzą" - mówiła.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli w związku przez dwa lata.  Aktorzy po raz pierwszy pokazali się razem w 2017 roku i od razu zostali ogłoszeni jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Celebryci chętnie opowiadali o łączącej ich miłości i występowali razem w różnych programach. W końcu jednak czar prysł, a Julia Wieniawa i Antoni Królikowski się rozstali. W mediach deklarowali, że chcą zachować przyjacielskie relacje, jednak bardzo szybko się od siebie odcięli.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

15012024_MAMTALENT_WIENIAWA_KONTROLA
Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa wspomina związek z Antonim Królikowskim

Julia Wieniawa niedawno wystąpiła w internetowym programie "Trójkąt", w którym otworzyła się na temat byłych związków. W rozmowie z Gabi Drzewiecką i Agnieszką Woźniak-Starak wróciła wspomnieniami do relacji, jaka przed laty łączyła ją z Antonim Królikowskim.

"Pierwszy związek w dużej mierze na pewno został zepsuty przez media, ale było też wiele innych powodów. W jeden zostałam wmanewrowana przez media. Nie chcę o tym gadać, bo nie chcę nikogo skrzywdzić" - powiedziała Julia Wieniawa.

Artystka zapewniła, że mimo wszystko niczego nie żałuje. Julia Wieniawa wyznała, że gdy spotykała się z Antonim Królikowskim, nie miał on wówczas takiej reputacji, jak obecnie. Aktor wówczas był wschodzącą gwiazdą i dobrze traktował swoją młodszą partnerkę. Celebryci obecnie nie mają jednak ze sobą kontaktu.

"Parę osób mi powiedziało 'co ty miałaś w głowie, z kim ty się spotykałaś'. Ja tego nie żałuję. Nie wiem, jaki Antek jest teraz, nie mam z nim kontaktu, chyba nawet nie mam go na social mediach, chyba jestem poblokowana. Natomiast dla mnie był to zawsze facet bardzo oczytany, z ogromną wiedzą na temat świata, filmów, zawsze rzucał nazwiskami reżyserów, aktorów z rękawa. Bardzo mi to imponowało wtedy. Ja miałam 18 lat, więc to wtedy był inny świat, świat dorosłych. To była pierwsza osoba, która potraktowała mnie poważnie" - mówiła Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa ma kontakt z mamą Antoniego Królikowskiego

Julia Wieniawa po związku z Antonim Królikowskim miała jeszcze kilku medialnych partnerów, a obecnie układa sobie życie u boku Nikodema Rozbickiego. Jej były partner natomiast w 2021 roku wziął ślub z Joanną Opozdą i wszystko wskazywało na to, że również i jego historia skończy się happy endem. Para doczekała się bowiem wspólnego syna, Vincenta. Natomiast jeszcze przed narodzinami chłopca media informowały, że małżeństwo Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy przeżywa kryzys.

Aktor zdradzał bowiem ciężarną żonę z jej sąsiadka i ostatecznie odszedł do kochanki. Małżeński skandal nie był jednak jedynym problemem celebryty. Antoni Królikowski w międzyczasie został oskarżony o niepłacenie alimentów na syna, jazdę pod wpływem marihuany, a dodatkowo chciał zorganizować walkę MMA sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i... Władimira Putina. Na aktora wylał się wówczas ogromny hejt. Julia Wieniawa wyznała, że ze względu na sentyment do ich dawnej relacji, kilka razy skontaktowała się z jego mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Chciała się upewnić, że Antoni Królikowski jest otoczony opieką.

"Mam taki ludzki sentyment i jak wiedziałam, co się u niego dzieje, to było mi po ludzku przykro. Czasami rozmawiałam z jego mamą, czy na pewno u niego wszystko okej, czy jest pod kontrolą jej, czy jakiegoś specjalisty, żeby po prostu nie zrobił sobie… żeby się nie stała tragedia po prostu, bo tam już było grubo. Ja na pewno bym tego lekko nie przyjęła, gdyby to stało się mi" - powiedziała Julia Wieniawa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości