Justyna Kowalczyk wspomniała męża i gorzko podsumowała rok. "Najgorsze minuty mojego życia"

Justyna Kowalczyk-Tekieli
Justyna Kowalczyk-Tekieli
Źródło: MWMEDIA
Justyna Kowalczyk-Tekieli podsumowała mijający rok jako jeden z najtrudniejszych okresów w swoim życiu. Sportsmenka nie ukrywa, że ostatnie miesiące były ciągłą walką i nauką funkcjonowania od nowa, bez ukochanego

Justyna Kowalczyk-Tekieli jest polską biegaczką narciarską, która specjalizuje się w biegach długodystansowych. Sportsmenka jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w swojej dyscyplinie. Prywatnie kilka miesięcy temu musiała zmierzyć się z ogromną stratą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WOZNIAKSTARAK_SWIETA
Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Justyna Kowalczyk-Tekieli podsumowała rok

Rok 2023 okazał się niezmiernie ciężki dla Justyny Kowalczyk-Tekieli ze względu na tragiczną śmierć jej męża, alpinisty Kacpra Tekielego, który zginął podczas schodzenia z góry Jungfrau w Szwajcarskich Alpach. W wyniku tego zdarzenia sportsmenka została jedynym rodzicem dla synka pary - Hugo.

W opublikowanym wpisie na swoim instagramowym koncie Justyna Kowalczyk-Tekieli wyznała, że był to rok, który wbrew pozorom nie zawierał tylko złych chwil, ale także pozytywne momenty. Sportsmenka wyraziła również dumę z faktu, że się nie poddała i cały czas walczy o lepsze jutro.

"Rok 2023 zawierał najpiękniejsze chwile i najgorsze minuty, godziny, dni, miesiące mojego życia. Był przełomowy. Ogromne emocje, które towarzyszą utracie najważniejszego człowieka, zmieniają wszystko. Jestem dumna, bo walczę. 2024 gorszy być nie może, więc dobrze, że puka" - napisała.

Justyna Kowalczyk-Tekieli uczciła pamięć męża

Kilka miesięcy temu Justyna Kowalczyk-Tekieli zamieściła krótką notatkę na swoim koncie w mediach społecznościowych. Sportsmenka przypomniała fanom o trudnych doświadczeniach, które przeszła. Gwiazda w krótkim wpisie uczciła pamięć Kacpra Tekielego.

Mimo wielkiej tragedii, jaką przeszła, Justyna Kowalczyk ponownie odwiedziła góry, które są dla niej wielką pasją. Tym razem wybrała Wysokie Tatry i na swoim profilu społecznościowym udostępniła zdjęcia z górskiej wspinaczki. W związku ze swoją wyprawą sportsmenka zamieściła krótki, ale jednocześnie niezwykle wymowny wpis.

"3 miesiące" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości