Justyna Steczkowska korzysta z porad przyszłej synowej? Leon Myszkowski wyznał prawdę

Leon Myszkowski
Leon Myszkowski
Źródło: MWMEDIA
Leon Myszkowski w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o tym, czy jego partnerka dogadała się z Justyną Steczkowską. Przy okazji wyjawił zabawny fakt na temat kontaktu Ksenii Ngo z resztą rodziny.

Leon Myszkowski to DJ, który największych klubach w kraju. W swojej karierze młody artysta miał już przyjemność współpracować z mamą, a ich wspólny utwór nosi tytuł "Now". Prywatnie od jakiegoś czasu jest z wiązany z pochodzącą z Białosusi Kseniyą Ngo

Resztę artykułu pzreczyatsz pod materiałem wideo:

Leon Myszkowski o dzieciństwie
Leon Myszkowski o dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Leon Myszkowski opowiedziało relacji ukochanej z Justyną Steczkowską

Leon Myszkowski udzielił ostatnio wywiadu serwisowi jastrzabpost.pl. W rozmowie z reporterką portalu powiedział o ciekawym fakcie dotyczącym relacji swojej sławnej mamy z ukochaną. Okazuje się, że Justyna Steczkowska utrzymuje niezwykle ciepłe relacje ze swoją przyszłą synową.

W rozmowie z portalem Leon Myszkowski zdradził, że gwiazda korzysta z usług Ksenii Ngo — która jest nie tylko jego ukochaną, ale także specjalistką w dziedzinie kosmetologii. Warto dodać, że kobieta, która pochodzi z Białorusi, dba o całą rodzinę Steczkowskich, oferując im porady i zabiegi związane z pielęgnacją skóry.

"Oczywiście. Ja w domu jestem maglowany regularnie, że mam myć twarz etc. Nie mówię o zabiegach, tylko raczej o takiej pielęgnacji domowej. Ksenia dba o mnie i o całą naszą rodzinę" - powiedział.

W dalszej części wywiadu Leon Myszkowski opowiedział wprost o tym, czy nie obawiał się, że jego ukochana dogada się ze sławną mamą.

"Bardzo dobrze. One zawsze twierdzą, że się stresowały, ale mi się wydaje, że ja się najbardziej stresowałem. Nie wiedziałem, jak to będzie. Czy się polubią, bo to jednak zawsze teściowa itd., ale było super. W ich charakterach są różnice, ale dzięki temu, to się w pewien sposób uzupełnia w pewnych aspektach i one potrafią się dogadać" - wyznał.

Leon Myszkowski o relacji ze starszą partnerką

Leon Myszkowski jakiś czas temu gościł w autorskim cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?". W trakcie szczerej rozmowy z dziennikarką opowiedział o swoim związku z modelką Kseniyą Ngo. Z pewnością zabawnym faktem jest to, że niektórzy uważali, iż syn Justyny Steczkowskiej jest młodszy od swojej partnerki aż o 11 lat. O co chodzi?

— Jak się poznawaliśmy, to ona miała 23 lata, a ja 19, dla niej mogło to zabrzmieć już średnio. Nie wyglądałem za bardzo na swój wiek. Cztery lata różnicy są między nami, a nie 11 jak to niektórzy opisali (śmiech). Nie wiem, czy ktoś nie połączył faktów, ale 1 kwietnia to Prima Aprilis (...) uznaliśmy, że to śmieszne, pójdźmy w to na chwilę, ale co do naszego spotkania, to ja ściemniłem, potem się przyznałem, na trzecim spotkaniu musiałem już wyprostować sytuację. Będzie co dzieciom opowiadać — wyznał Leon Myszkowski dla cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości