Justyna Steczkowska szczerze o kontakcie z synem. "Z nim się nie da nudzić"

Justyna Steczkowska na festiwalu
Justyna Steczkowska o kontakcie z synem
Źródło: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Justyna Steczkowska gościła ostatnio w "Dzień dobry TVN", gdzie wraz z synem opowiedzieli o pasjach, dorastaniu, a także relacjach, jakie ich wiążą. "Lubi jeść, świetnie gotuje" - powiedziała piosenkarka o synu.

Justyna Steczkowska ma troje dzieci ze związku z architektem Maciejem Myszkowskim, 22-letniego Leona, 17-letniego Stanisława i dziewięcioletnią Helenę. Piosenkarka rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym, jednak ostatnio zrobiła wyjątek i wraz z najstarszym synem gościła w programie "Dzień dobry TVN".

Justyna Steczkowska szczerze o synu

Piosenkarka opowiedziała, jaki jest jej syn.

"Lubi jeść, świetnie gotuje. Ma swój charakter i to mocny. Wie, czego chce, dąży do swoich celów, przy okazji jest bardzo zabawny, uroczy, śmieszny, z nim się nie da nudzić. (...) Całkiem nieźle wychowany, w sensie empatii do ludzi, dzielenia się tym, co ma. (...) Ma szeroki gest" - mówiła.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak opowiedziała o początkach w zespole Ich Troje. Wokalistka wyznała, że kiedy poślubiła Michała Wiśniewskiego, wszystko się zmieniło.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Leon Myszkowski poszedł w ślady mamy

Leon Myszkowski w programie został zapytany o okres buntu. 22-latek powiedział, że nie pamięta takiego momentu, jednak nie lubił chodzić do szkoły.

"Czy ja się jakoś buntowałem? Ja po prostu nie lubiłem chodzić do szkoły. (...) Wydaje mi się, że w pewnym wieku chodzi się tam dla kolegów, a nie dla nauki" - powiedział.

Leon Myszkowski poszedł w ślady mamy i tak jak ona zajmuje się muzyką. Od kilku lat jest DJ. Mamy nadzieję, że niebawem Justyna Steczkowska wraz z synem przygotują wspólnie piosenkę. Trzymamy kciuki.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości