Justyna Żyła zdecydowała się na botoks. Pokazała twarz przed i po zabiegu

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Justyna Żyła zdecydowała się na botoks. Pokazała twarz przed i po zabiegu

Justyna Żyła otwarcie mówi, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Od lat wykonuje różne zabiegi, dzięki którym chce zatrzymać czas i zadbać o swoje ciało. Była żona Piotra Żyły pokazała zdjęcie przed i po wykonaniu botoksu na twarzy i zaprezentowała też, jak marszczy swoje czoło.

Justyna Żyła przed długie lata była znana w mediach jako żona skoczka narciarskiego. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Doczekali się dwójki dzieci. Jednak w 2018 roku ich małżeństwo oficjalnie się zakończyło. Justyna Żyła stała się osobowością medialną i występowała w rozrywkowych formatach telewizyjnych. Na Instagramie obserwuje ją teraz blisko 100 tysięcy osób.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Żyła zrobiła botoks. Pokazała efekt na twarzy

Justyna Żyła korzystała już wcześniej z różnego typu zabiegów medycyny estetycznej. Prezentowała już fanom efekt mezoterapii igłowej pod oczy, który zniwelował cienie i drobne zmarszczki. Zadbała również o swoje usta i zdecydowała się na zabieg, który je nawilżył. Rodzinie powiedziała o metamorfozie po fakcie.

"To nie była jakaś wielka ingerencja, gdybym nie powiedziała, to myślę, że nikt by nie zauważył" - twierdziła w rozmowie z reporterem Plotka. Dodała, że lubi o siebie dbać i poleca to innym. Podkreśliła też, że nie stosuje żadnych inwazyjnych zabiegów.

Justyna Żyła zdecydowała się na kolejną ingerencję i pozwoliła zaaplikować sobie botoks na czoło. Pokazała, jak wyglądała jej twarz przed zabiegiem podczas unoszenia brwi. Na drugim zdjęciu widzimy efekt wygładzenia czoła.

Justyna Żyła pokazała, jak wygląda jej czoło po botoksie Źródło: Instagram @justynazyla

Justyna Żyła zagrała w serialu "Szpital" TVN

Justyna Żyła kilka lat temu wystąpiła w popularnym paradokumencie TVN, czyli w serialu "Szpital". Zagrała tam samą siebie. W produkcji przedstawiono jako znaną osobowość medialną oraz blogerkę kulinarną. Kilka lat temu była żona Piotra Żyły uruchomiła autorski kanał w serwisie YouTube – "UwaŻyła". Przyrządzała przed kamerami ulubione potrawy wywodzące się ze Śląska Cieszyńskiego i rodzinnego miasta celebrytki, czyli Wisły.

W serialu "Szpital" zagrała w 949. odcinku, który opowiadał o 18-letniej pacjentce ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowej znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ja, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją właśnie Justyna Żyła, która odwiedzała na SOR-ze swoją koleżankę. 32-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka.

Fabuła odcinka była bliska celebrytce, która jest oddana swoim dzieciom. Jej córka Karolina skończyła 10 lat, a syn Jakub 15. W dniu jego urodzin złożyła mu poruszające życzenia.

"Kuba pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Bez względu na wszystko wspieramy i będziemy cię wspierać" - napisała na Instagramie.

Odcinek serialu "Szpital" z udziałem Justyny Żyły możecie odszukać na stronie player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości