Karolina Pisarek o życiu wolnym od używek. Modelka otworzyła się przed fanami

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek o życiu wolnym od używek
Źródło: MWMEDIA
Karolinie Pisarek udział w "Top Model" otworzył drzwi do wielkiej kariery. Modelka pracuje w zawodzie w Polsce i za granicą. Spełnia marzenia, choć nie miała łatwego startu. Dziś motywuje innych. W mediach społecznościowych jest prawdziwą inspiracją. Karolina Pisarek opowiedziała o tym, jak osiąga balans w życiu.

Karolina Pisarek była finalistką 5. edycji programu "Top Model", a później uczestniczką kilku programów rozrywkowych. 10 czerwca 2022 wyszła za mąż za Rogera Sallę i od ślubu posługuje się dwoma nazwiskami: Pisarek-Salla. Niedawno modelka zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zdiagnozowano u niej powiększoną przysadkę mózgową z torbielą. W trudnym czasie wspierał ją ukochany oraz wierni fani.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Pisarek o życiu bez używek

Karolina Pisarek urodziła się w Szczecinku. Jeszcze kilka lat temu była anonimową dziewczyną, która marzyła o karierze w świecie mody. Zgłosiła się do "Top Model", gdy miała zaledwie 17 lat. W programie zajęła drugie miejsce, ale prawdziwa wygrana była dopiero przed nią. Modelka zdobywała kontrakty w Polsce i na świecie. Sesje zdjęciowe i pokazy dla największych projektantów mody stały się dla niej chlebem powszednim. Dziewczyna z małego miasteczka z dnia na dzień stała się gwiazdą. Karolina Pisarek napisała książkę pt. "Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!", w której opisała swoją historię.

"Droga do spełnienia marzeń nie była prosta, ale dzięki wsparciu silnych kobiet, ciężkiej pracy i determinacji osiągnęłam to, czego tak bardzo pragnęłam" - zamieściła w opisie publikacji.

Karolinę Pisarek obserwuje na Instagramie prawie 100 tysięcy osób, w tym mnóstwo młodych dziewczyn, które marzą o podobnej karierze czy sławie. Modelka zamieściła niedawno szczery wpis, w którym wymieniła swoje priorytety.

"Ostatnio wiele mówi się o używkach i jak wiele osób ma problem, aby utrzymać balans pomiędzy zdrowym podejściem a nałogami… Co prowadzi do zatraty oraz braku poczucia sensu. Dzięki swoim nawykom, determinacji oraz psychoterapii, która pomaga mi utrzymać równowagę, nie borykam się z takim problemem, ale wiem, jak wiele osób nie może tego samego o sobie powiedzieć… Dlatego dziś piszę ten post, aby wesprzeć osoby, które tkwią w błędnym kole i nie mają wokół osoby, która ich wspiera. Nie rezygnujcie ze swoich marzeń i planów na poczet presji otoczenia! Życie bez dodatkowych używek jest piękne i życzę każdej osobie, aby znalazła w sobie siłę i przekonała się, że życie same w sobie jest kolorowe!" - wyznała na Instagramie.

Karolina Pisarek o życiu wolnym od używek
Karolina Pisarek o życiu wolnym od używek
Źródło: Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek uczy młodzież radzić sobie z hejtem

Karolina Pisarek kilka miesięcy temu promowała w mediach społecznościowych projekt, w ramach którego opowiada młodzieży o swojej drodze do marzeń i budowaniu samooceny. Modelka odwiedziła rodzinny Szczecinek i Zespół Szkół nr 1 im. KEN, w którym kilka lat temu sama pisała maturę. Później na Instagramie opowiedziała, dlaczego zdecydowała się realizować właśnie taki projekt.

"Każdy z nas gdzieś zaczyna… Niektórzy mają łatwiejszy start, a inni nieco trudniejszy. Jestem dziewczyną, która pochodzi z małej miejscowości, która uczyła się w publicznej szkole i dorastała w przeciętnych warunkach. Miałam różne problemy w szkole i nie zawsze byłam rozumiana i lubiana przez rówieśników. Doświadczyłam hejtu. Doświadczyłam braku wiary we mnie. Miałam kompleksy. Czułam się niewystarczająca. Wiele razy słyszałam nie. Miałaś/masz podobnie?" - gwiazda zwróciła się do obserwatorów.

Projekt, w który zaangażowała się finalistka "Top Model" ma na celu motywować młodzież i pomóc jej utrzymać równowagę psychiczną. Projekt Avant School w Szkołach by Karolina Pisarek jest w całości sfinansowany z prywatnych środków. Gwiazda współpracuje z psychologami, coachami i innymi specjalistami.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości