Znany polski DJ przeżył tragedię. W pożarze zginęła jego matka. Rodzina apeluje o pomoc

Znany DJ Marcin Chumowicz przeżył tragedię
Znany DJ Marcin Chumowicz przeżył tragedię
Źródło: Getty Images/Facebook
Marcin Chumowicz jest znanym polskim DJ-em, a także producentem muzycznym. Kilka dni temu w jego mieszkaniu w Tychach wybuchł pożar, z którego muzyk ledwo uszedł z życiem. Niestety w mieszkaniu znajdowała się jego matka, która zmarła. Teraz rodzina apeluje o pomoc.

Marcin Chumowicz wraz ze swoją mamą znajdowali się w jego mieszkaniu w Tychach, kiedy 11 czerwca tego roku niespodziewanie wybuchł w nim pożar. O wszystkim w mediach napisał jego brat. Tym samym poinformował, że jego producent muzyczny znalazł się w szpitalu w ciężkim stanie, a ich matka straciła życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_POLSKIE
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Marcin Chumowicz przeżył tragedię

Brat Marcina Chumowicza założył w sieci zbiórkę, na wyremontowanie mieszkania.

"11 czerwca 2023 dotknęła nas tragedia, której nie umiemy jeszcze ubrać w słowa. W na razie niewyjaśnionych, tragicznych okolicznościach, spłonęło mieszkanie w Tychach, z którego próbowały uratować się dwie osoby" - napisał brat Marcina Chumowicza.

Dalej opisał stan zdrowia brata.

"Marcin, mój wyjątkowy brat, ledwie ale dał radę. Jest ciężko poparzony i przebywa w szpitalu, ale żyje. Nasza ukochana Mama niestety nie dała rady uratować się z płomieni na siódmym piętrze. Zostawiła po sobie koszmarną wyrwę, z którą będziemy próbowali poradzić sobie już zawsze" - czytamy.

Na końcu dodał:

"Cały dobytek ich życia zabrał ogień. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie, żeby pomóc poszkodowanym stanąć na nogi i odbudować stracony dom" — czytamy.

Brat Marcina Chumowicza apeluje o pomoc

Aspirant Piotr Myrda z Państwowej Straży Pożarnej w Tychach w rozmowie z mediami powiedział:

"W mieszkaniu przebywały dwie osoby, jedna z nich wyskoczyła z mieszkania przez balkon, nie przeżyła upadku, druga została przetransportowana do szpitala. Na obecną chwilę nie posiadamy informacji, w jakim jest stanie" - wyjaśnił.

Marcin Chumowicz jest muzykiem klubowym, założycielem takich projektów jak Cocolino, Foxall, Foresco oraz jest rezydentem Tokarni w Tychach i Base w Krakowie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Facebook

podziel się:

Pozostałe wiadomości