Karolina Skiba poznała męża, gdy była w związku. Krzysztof Skiba był wówczas żonaty

Krzysztof Skiba, Karolina Skiba
Karolina Skiba z Krzysztofem Skibą podczas wyjazdu
Źródło: archiwum prywatne
Karolina i Krzysztof Skibowie tworzą obecnie jedno z najbardziej gorących małżeństw polskiego show-biznesu. Modelka niedawno odpowiedziała na dociekliwe pytanie jednego z internautów. W swojej wiadomości wyjawia, że gdy poznała muzyka, oboje byli w związkach.

Karolina Skiba, która od niedawna jest żoną Krzysztofa Skiby, nie tylko robi karierę w modelingu, ale również może pochwalić się imponującym wykształceniem. Kobieta ma tytuł magistra pedagogiki animacyjnej i pedagogiki resocjalizacyjnej. Ponadto współpracuje z branżą IT.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Skiba odpowiada na pytanie internauty

Na temat małżeństwa Karoliny i Krzysztofa Skibów od kilku tygodni nieprzerwanie jest głośno w mediach. Znana para niedawno udzieliła swojego pierwszego wywiadu po ślubie. Teraz modelka za pomocą swojego konta na Instagramie zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów dotyczące kulis jej poznania z muzykiem.

"Zapomniałaś dodać, że będąc tak zakochaną, miałaś wtedy chłopaka" - brzmiało pytanie jednego z internautów.

Gwiazda w udzielonej odpowiedzi zauważyła, że wiele osób pozostaje w nieudanych związkach z przyzwyczajenia lub dla wygody. Dopiero poznając swoją drugą połówkę, zaczynają rozważać zmianę swojego życia.

"Już o tym mówiliśmy. Gdy się poznaliśmy, ja miałam chłopaka, a Krzyś był w związku małżeńskim. Początkowo była fascynacja, ale nic więcej. Nie pierwszy i nie ostatni związek na planecie się tak zaczyna. Nie wspomnę o tym, ze nie ma co wypowiadać się na temat związków, w których sami nie byliście. Szczególnie z fejk kont. Sporo ludzi jest w nieudanych związkach z przyzwyczajenia i bo tak jest wygodnie i dopiero poznając swoją drugą połówkę, znajduje powód, by zmienić życie" - wyjawiła.

Karolina Skiba
Karolina Skiba odpowiedziała na pytanie internauty
Karolina Skiba
Źródło: Inmstagram @karoskiba

Karolina Skiba o różnicy wieku między nią a mężem

Karolina Skiba jakiś czas temu udzieliła wywiadu Norbertowi Żyle z cozatydzien.tvn.pl. Modelka podczas rozmowy odniosła się do tego, czy jej bliscy będą na ślubie. Przy okazji odpowiedziała na pytanie, czy różnica wieku między nią a muzykiem wzbudziła w jej rodzinie kontrowersje. Jak się okazuje, gwiazda od zawsze mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych.

"Oczywiście, że będą. Moi rodzice znali Krzyśka jeszcze z czasów, jak się przyjaźniliśmy i bardzo go lubili. Początkowo był to mały szok, bo jednak są jego rówieśnikami i musiał załatwić pewne sprawy formalne, to średnio im się podobało, ale wiedzieli, że bardzo się kochamy, sporo razem przeszliśmy i to nie jest zauroczenie, a poważne uczucie. Najpierw rozmawiałam o tym z mamą, a tata jakoś sam przeczuwał, jestem bardzo blisko z moimi rodzicami i strasznie ich kocham. Moje babcie, mimo tego, że są wiekowe, też są za nami, bo widzą, jak się zmieniłam i że to jest "to" I też wspierają całym sercem, nic nigdy nie mówiły o różnicy wieku. Liczy się uczucie" - wyjawiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości