Karolina Szymczak w żałobie. Żona Piotra Adamczyka przekazała smutne wieści

Karolina Szymczak
Karolina Szymczak
Źródło: MWMEDIA
Karolina Szymczak straciła bardzo bliską osobę, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Żona Piotra Adamczyka wyznała, że zmarł jej ukochany dziadek. Aktorka publikowała archiwalne zdjęcie z mężczyzną i dołączyła do niego wzruszający wpis.

Karolina Szymczak to polska aktorka, a prywatnie żona Piotra Adamczyka. Kobieta rozwija swoją karierę również poza granicami naszego kraju, stawiając na rynek w USA. Ukochana słynnego artysty zagrała między innymi u boku Brada Pitta w filmie "Babilon". Fani z całego świata mogli ją także zobaczyć w "Herkulesie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Szymczak w żałobie. Zmarł jej ukochany dziadek

Karolina Szymczak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie często pokazuje kulisy swojej pracy, opowiada o endometriozie, z którą sama się zmaga i wspiera inne kobiety. Od czasu do czasu publikuje także posty dotyczące jej życia prywatnego i związku z Piotrem Adamczykiem. Niestety niedawno aktorka nie miała do przekazania fanom dobrych informacji. Karolina Szymczak wyznała, że jest w żałobie po śmierci ukochanego dziadka. Do wpisu dołączyła archiwalne zdjęcie.

"Nigdy nikt go nie zastąpi… Dziadek. Najfajniejszy mężczyzna w moim życiu. Oceniał Was ktoś kiedyś? Mój dziadek nigdy. Mówił Wam ktoś, jak macie żyć? Mój dziadek nigdy. Miłość bezwarunkowa istnieje. Dziadek mi ją pokazał" - napisała ukochana Piotra Adamczyka.

Fani od razu pośpieszyli ze wsparciem. W komentarzach składali kondolencje.

"Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Odszedł wspaniały człowiek z cudownym poczuciem humoru. A o małej Karolinie potrafił opowiadać godzinami";

"Wyrazy współczucia, Karolinko";

"Wyrazy współczucia, przykro mi bardzo" - czytamy pod postem Karoliny Szymczak.

Piotr Adamczyk mocno wspiera Karolinę Szymczak w pracy i chorobie

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak dzielą życie na Stany Zjednoczone oraz Polskę, przez co nie zawsze mają dla siebie wystarczająco wolnego czasu. Jakiś czas temu aktor w rozmowie z nami opowiedział o randkowaniu z żoną. Nie ukrywał, że jest to bardzo trudne.

- Ostatnio nie [randkujemy — przyp. red.], bo dzieli nas ocean, ale myślę, że przyjdzie taki moment, kiedy coś wymyślę i zaskoczę Karolinę - powiedział w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Piotr Adamczyk zapewnił przy tym, że jest dumny z ukochanej: z jej osiągnięć aktorskich oraz z tego, jak mocno wspiera kobiety chore na endometriozę.

- Tak jak każdy mąż, można powiedzieć. Bardzo się cieszę, ona teraz jest w Stanach. Myślę, że dla niej teraz ważną rzeczą jest to, że założyła firmę EndoMe. To jest firma, która ma wspierać kobiety chore na endometriozę. Bardzo się angażuje w ten temat. Ważny temat pomagania dziewczynom na tę nieuleczalną chorobę - wyznał w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości