Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella uczęszcza do elitarnej szkoły. Uczyły się tam gwiazdy

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell
Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell
Źródło: Getty Images
Henry Tadeusz Farrell — syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella kształci się obecnie w jednej z najbardziej prestiżowych szkół Los Angeles. Do placówki w przeszłości uczęszczało wiele znanych postaci. 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell to rodzice 14-letniego Henryka Tadeusza Farrell. Interesujące jest to, że według najnowszych informacji prasowych, młody chłopiec już teraz może się pochwalić imponującym majątkiem. Specjaliści twierdzą, że chłopak pomimo młodego wieku jest już milionerem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Co za Tydzień: Alicja Bachleda Curuś o filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Co za Tydzień: Alicja Bachleda Curuś o filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella chodzi do elitarnej szkoły

Henry Tadeusz Farrell jest obecnie uczniem jednej z najbardziej prestiżowych i elitarnych szkół w Los Angeles. 14-latek uczęszcza do słynnej Campbell Hall School, której bramy otwarte są dla dzieci największych gwiazd Hollywood. Placówka ma ogromną renomę w "mieście aniołów".

Na liście jej absolwentów możemy znaleźć takie znane postacie jak Elizabeth Olsen czy Troian Avery Bellisario. Można więc przypuszczać, że chłopak chce podążać śladami wielu gwiazd z pierwszych stron gazet.

Czesne w Campbell Hall School wynosi niemal 43 tysiące dolarów rocznie. Media podają, że Colin Farrell pokrywa koszty edukacji swojego syna. Warto dodać, że placówka jest miejscem, gdzie młodzi ludzie również młodzi ludzie mają również szeroki wachlarz możliwości rozwoju sportowego i artystycznego.

Alicja Bachleda-Curuś o karierze aktorskiej syna

Henry Tadeusz Farrell w ubiegłym roku wraz z ojcem pojawił się na oscarowej gali. Jakiś czas temu okazało się, że chłopak podobnie jak jego sławni rodzice wiąże swoje życie z aktorstwem. Dodatkowo pociecha gwiazd cieszy się pełnym wsparciem rodziców. Niemniej jednak jego ojciec i matka są świadomi ryzyka związanego z wejściem w świat show-biznesu.

"Colin bardziej niż ja chce go ustrzec przed aktorstwem. Ja miałam bardzo dobre wspomnienia, może dlatego, że zaczynałam jako dziecko. Miałam dość bezpieczną tę drogę. Myślę, że w pewnym wieku można już dostrzec, że Hollywood jest np. niebezpieczne, a ja byłam przed tym uchroniona. Myślę, że Colin przed tym chce go ostrzec i ochronić. Ale będzie robił, co będzie chciał" - mówiła Alicja Bachleda-Curuś podczas wywiadu z Szymonem Majewskim.

Alicja Bachleda-Curuś jest zdania, że jej syn ma talent i zna się na filmach lepiej niż ona sama, posiada również szeroką wiedzę i pasję związaną ze światem kultury.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości