Ewa Minge przeszła metamorfozę. Nowy kolor włosów zaskoczył jej fanów

Ewa Minge
Ewa Minge
Źródło: MWMEDIA
Ewa Minge nie boi się zmian. Znana projektantka wielokrotnie zaskakiwała swoją publiczność nowymi metamorfozami. Ostatnio gwiazda zafundowała fanom kolejne zaskoczenie — zmieniła kolor włosów. Zrezygnowała z charakterystycznego dla niej odcienia.

Ewa Minge jest jedną z najbardziej znanych polskich projektantek. Gwiazda ma na swoim koncie nie tylko sukcesy w naszym kraju, ponieważ w przeszłości odnosiła również liczne sukcesy na światowym rynku fashion.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

15012024_MAMTALENT_WIENIAWA_KONTROLA
Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Minge pokazała nowy kolor włosów

Ewa Minge oprócz pracy w branży mody zaangażowana jest też w istotne kwestie społeczne, a swoimi opiniami dzieli się za pomocą mediów społecznościowych. Na instagramowym koncie projektantka co jakiś czas też prezentuje metamorfozy, którym się poddaje. W przeszłości zaskoczyła fanów m.in. jasnym odcieniem blondu, czy cięciem do ramion.

Jednak fryzurą, która zdecydowanie najbardziej kojarzy się z Ewą Minge jest burza ogniście rudych loków. Teraz okazuje się, że charakterystyczny look projektantki to już przeszłość. Tym razem gwiazda zdecydowała się na nieco mniej wyrazisty odcień... różu.

56-letnia projektantka niedawno dodała na swój instagramowy profil wideo, na którym pokazała, jak stylista fryzur Maciej Jatrzębski poddaje zmianie jej odcień włosów, by następnie zaprezentować metamorfozę gwiazdy. Jedno jest pewne — Ewa Minge w nowym kolorze wygląda zjawiskowo.

Ewa Minge uwielbia eksperymentować z wizerunkiem

Ewa Minge w przeszłości niejednokrotnie zaskakiwała swoją publiczność, prezentując różnorodność stylów i kolorów włosów — od bujnych kasztanowych loków do jasnego blondu. Jakiś czas temu jednak gwiazda postawiła na coś jeszcze bardziej śmiałego. Warto dodać, że za poprzednią metamorfozę projektantki odpowiada ten sam stylista fryzur.

Gwiazda kilka miesięcy temu podzieliła się na swoim instagramowym profilu jedną ze swoich poprzednich fryzur, wybierając jasny mahoniowy odcień. 56-letnia projektantka opublikowała wtedy film, na którym dumnie pokazała swoją fryzurę.

Warto dodać, że jej post na Instagramie spotkał się w tamtym czasie z falą pozytywnych komentarzy, w których fani chwalili jej odwagę i gratulowali następnej udanej metamorfozy.

"Pięknie jak zawsze, ale co najważniejsze zawsze kolor pasuje do pani urody";

"Kolor świetny, ale obfitość włosów Pani Ewy mnie zachwyca" - pisali rozentuzjazmowani fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości