Gwiazdy

Karolina z "Top Model" żegna brata. "Za dużo się wycierpiałeś, odpoczywaj"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Karolina Brzuszczyńska prosi o pomoc dla chorego brata

Kilka miesięcy temu Karolina Brzuszczyńska znana z programu "Top Model" poinformowała o zbiórce pieniędzy na jej brata, który zachorował na białaczkę. Niestety, teraz influencerka podzieliła się smutną wiadomością. Jej starszy brat zmarł. Siostra pożegnała go na Instagramie.

Karolina Brzuszczyńska wraz ze swoją partnerką Agnieszką Skrzeczkowską dały się poznać szerszemu gronu widzów w programie "Top Model". W mediach społecznościowych obserwują ich tysiące internautów, dlatego kilka miesięcy temu influencerka postanowiła wykorzystać ten fakt i zaapelowała o pomoc dla jej brata, który zachorował na białaczkę.

Nie żyje brat Karoliny Brzuszczyńskiej

Jej starszy brat od ponad roku chorował na ostrą białaczkę, a przeszczep szpiku kostnego nie przyjął się. Rodzina walczyła o jego życie, próbując uzbierać 1,5 mln zł na jego dalsze leczenie. Jakiś czas temu w rozmowie z nami Karolina Brzuszczyńska powiedziała, że nie wiedzą, ile jej brat ma jeszcze czasu.

- Z moim bratem ciężko jest rozmawiać, bo on wypiera całą tę sytuację. Za bardzo nie chce o tym rozmawiać, udaje, że jest wszystko dobrze. Rozmawiamy z rodziną, co dalej zrobić. Mój brat ma plany na zimę, na Święta Bożego Narodzenia - mówiła wówczas.

Zobacz wideo:

Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać"
Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać" Patrycja Markowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyjaśniła, dlaczego tak rzadko występuje razem na scenie ze swoim sławnym tatą. Gwiazda podkreśliła, że mimo że kocha Grzegorza Markowskiego, początkowo nie chciała się wybijać na jego nazwisku i starała się sobie to dozować. Ostatnio jednak sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Patrycja Markowska nie ukrywała, że jej ojciec już po prostu nie chce dłużej śpiewać. "Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - powiedziała.

"Za dużo wycierpiałeś, odpoczywaj"

Rodzinie udało się uzbierać prawie 280 tys. zł. Niestety, ostatnio Karolina Brzuszczyńska poinformowała na Instagramie, że jej brat zmarł.

"Braciszku byłeś dzielny, ale to była niesprawiedliwa walka… Pamiętasz? To Ty zabrałeś mnie pierwszy raz nad morze. To z Tobą ulepiłam swojego największego bałwana w życiu. Rzucając zaklęcia z moich uszu, wyciągałeś w magiczny sposób moje ulubione słodycze. Zawoziłeś i odbierałeś mnie ze szkoły na ramie swojego roweru, kiedy rodzice pracowali do późna" - zaczęła swój wpis influencerka.

Dalej dodała:

"Z Tobą słuchałam swoich pierwszych rapsów. Nie zapomnę, jak goniłeś mnie do sprzątania, zanim mama wróci zmęczona do domu. Nauczyłeś mnie pierwszych podciągnięć na drążku, pompek, rzutów do kosza i headshotow w cs go. Byłeś najlepszym człowiekiem na tej planecie. Kocham Cię, za dużo się wycierpiałeś, odpoczywaj" - zakończyła.

Na końcu Karolina Brzuszczyńska dodała, że pieniądze uzbierane ze zbiórki zostaną przekazane na inną chorą osobę. Karolinie i całej jej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości