Kasia Kieli o 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspomniała o najciekawszych aukcjach

Katarzyna Kieli
Katarzyna Kieli
Źródło: MWMEDIA
TVN już od 8 lat jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kasia Kieli, która jest resident & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN na kanapie "Dzień dobry TVN" powiedziała o 32. finale WOŚP-u, wspomniała o najciekawszych aukcjach i zdradziła, jak będzie wyglądał harmonogram wydarzeń tego dnia.

TVN Warner Bros. Discovery jest głównym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już ósmy rok. 28 stycznia w niedzielę telewizje TVN, TVN24 i TTV oraz player.pl od samego rana relacjonują przebieg 32. Finału WOŚP.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TVN po raz ósmy gra z WOŚP
Źródło: TVN

Kasia Kieli o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Na kanapie programu "Dzień dobry TVN" zagościła Kasia Kieli, która jest resident & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN. W rozmowie z Damianem Michałowskim i Ewą Drzyzgą powiedziała, czym dla niej jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

"Ja myślę, że to jest w naszych sercach. Bardzo się cieszę, że od ośmiu lat jesteśmy głównym partnerem, ale w tym roku dołączają do nas różne telewizje, bo chcemy, żeby ta orkiestra grała jak najgłośniej, jak najszerzej, bo to ewenement na skalę światową i chcemy, żeby była jak największym sukcesem" - powiedziała.

Ewa Drzyzga i Damian Michałowski zapytali, ile osób z TVN Warner Bros. Discovery pracuje przy 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"To dla nas wielkie przedsięwzięcie, to produkcja na żywo przez cały dzień z wielu lokalizacji, to setki osób, które są w to zaangażowane i myślę, że warto podkreślić, że nasze zaangażowanie w orkiestrę to jest właśnie ta olbrzymia produkcja. To są rzeczy, które wystawiamy na aukcję, które cieszą się niesamowitą popularnością, ale również cegiełka, którą wieczorem pozwolę sobie osobiście przekazać. Nie mogłabym tego odpuścić, jest to ważny moment i nasz wkład finansowy. Na razie nie możemy zdradzić kwoty, trzeba oglądać do końca" - zdradziła Kasia Kieli.

Przeczytaj również: TVN po raz ósmy gra z WOŚP. Transmisja, relacje ze sztabów, najciekawsze aukcje – co jeszcze nas czeka?

Kasia Kieli o najciekawszych aukcjach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Prowadzący "Dzień dobry TVN" powiedzieli również o najciekawszych aukcjach TVN na WOŚP. Wśród nich znajdują się m.in. zwiedzanie studiów filmowych, w których powstawały filmy z serii Harry'ego Pottera, czy zaproszenie na premierę filmową "Diuna 2".

"Licytowanie aukcji to jedna z ważniejszych rzeczy, które my możemy dać m.in. wśród aukcji znajduje się zwiedzanie studiów Harry'ego Pottera, są tam wszystkie oryginalne dekoracje i kostiumy z filmów. Oprócz tego mamy jeszcze zaproszenie na premierę filmu "Diuna 2", mamy fantastyczne aukcje związane z naszymi gwiazdami. Będziemy licytować walizkę Martyny Wojciechowskiej czy gotowanie z Joanną Krupą, więc bardzo zachęcam do udziału w licytacjach" - mówiła Kasia Kieli.

Oprócz wymienionych wyżej aukcji można również wylicytować wizytę w studiu "Dzień dobry TVN", czy wizytę w studiu skoków narciarskich, a dodatkowo TVN wsparł Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację salę kinową, która znajduje się w budynku TVN Warner Bros. Discovery.

Kino może pomieścić aż 49 osób, więc można zaprosić wszystkich znajomych i przyjaciół, i zaplanować prywatny pokaz filmowy z biblioteki klasyki Warner Bros. 
- dodała Kasia Kieli.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku kończy się wieczorem wypuszczonym światełkiem do nieba.

"Będziemy to transmitować na wielu kanałach TVN, zapraszam również na platformę player.pl bez opłat, bo nie ma w tej chwili telewizji bez streamingu, ale cały dzień będzie wypełniony relacjami, spotkaniami z ekspertami, spotkaniami z gwiazdami, Jurek będzie u nas gościł na antenach, po to, żeby mówił, jak dobrze idzie zbieranie pieniędzy, bo ten dzień jest radosny przez to, że jesteśmy w stanie pomagać" - dodała Kasia Kieli.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości