Gwiazdy

Kasia Tusk oceniła letnie stylizacje Polaków. Nie wypadli najlepiej

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Kasia Tusk jest blogerką modową

Kasia Tusk mieszka w Sopocie, który w wakacje jest wprost oblegany przez turystów. Blogerka modowa postanowiła bliżej przyjrzeć się stylizacjom urlopujących Polaków i niestety nie doszła do dobrych wniosków. Przygotowała dla nich jednak pewną radę.

Kasia Tusk to nie tylko córka byłego premiera Polski, ale przede wszystkim blogerka modowa. Celebrytka zdobyła popularność nie dzięki znanemu nazwisku, ale skrupulatnym prowadzeniu własnej strony, na której opisywała stylizacje. Z czasem wydała też książkę, która była modowym poradnikiem. Jej wyczucie stylu szybko zostało zauważone na arenie międzynarodowej i dziś Kasia Tusk jako nieliczna z Polek jest np. ambasadorką marki Chanel. Influencerka ceni sobie minimalizm z nutką klasycznej elegancji, nic więc dziwnego, że na swój codzienny dom wybrała właśnie Sopot.

Kasia Tusk oceniła wakacyjne stylizacje Polaków. Mocne stwierdzenia

Kasia Tusk postanowiła przyjrzeć się, w co ubierają się Polacy, którzy na swój urlop wybierają podróż do Sopotu. Gwiazda swoimi przemyśleniami podzieliła się na swoim blogu "Make Life Easier".

"Dzięki fali hiszpańskiego frontu cała Polska doświadczyła w ten weekend letniej pogody. Jak to wpłynęło na modę w kurorcie, w którym przyszło mi mieszkać? Jak zwykle moje spostrzeżenia są mocno rozproszone" - zaczęła.

Blogerka szczególną uwagę zwróciła na ludzi, którzy w miniony weekend pojawili się na sopockim rynku. Okazuje się, że stylizacje były bardzo różne.

"Na słynnym sopockim deptaku nie brakuje rozmaitości — od obcisłych sukienek w stylu Herve Leger o dziesiątej rano (i nie mówię tu o imprezowych niedobitkach z dnia poprzedniego, a o wystylizowanych paniach, które na poranny spacer przy plaży wybrały szpilki i tonę makijażu) po modę sportową niczym na Tour de Pologne (tylko tego roweru jakoś brak, za to na napis 'Hugo Boss' znalazło się miejsce na czapce z daszkiem, koszulce, okularach i, jakżeby inaczej, na skarpetkach)" - kontynuowała.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczyŹródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasia Tusk radzi Polakom, co nosić podczas wakacji. Stawia na prostotę

Kasia Tusk podkreśliła, że letnia moda jest bardzo prosta i nie trzeba nadmiernie wymyślać, by wyglądać efektownie. Miała dla Polaków pewną radę.

"Tymczasem moda letnia jest najprostsza 'do ogrania', niewymagająca zbytniego wysiłku i pod wieloma względami stała – z sezonu na sezon niewiele się tutaj zmienia (...) Bezpieczne bazy i tak sprawią, że na wakacjach i w upale będziemy się czuły po prostu dobrze. Bo 'styl kurortowy' to nie tylko świeży estetyczny wygląd, ale przede wszystkim wygoda wynikająca z funkcji" - poradziła w dalszej części wpisu.

Córka Donalda Tuska zaproponowała swoim obserwatorom wybieranie kolorów w odcieniach bieli.

"To ona sprawi, że nasze zestawy będą wyglądać tak, jak w filmach o Francuskiej Riwierze" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości