Katarzyna Cichopek jest już zaręczona? Zapytana, uciekła sprzed kamery

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Katarzyna Cichopek niedawno rozwiodła się z Marcinem Hakielem, a teraz jest w szczęśliwym związku z Maciejem Kurzajewskim. Zakochani bardzo długo ukrywali przed mediami swoją relację i dopiero niedawno zaczęli opowiadać o łączącej ich miłości. Podczas jednej z ostatnich imprez dziennikarka zauważyła, że Katarzyna Cichopek nosi na serdecznym palcu u prawej ręki okazały pierścionek. Po pytaniu na temat zaręczyn aktorka uciekła sprzed kamery.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bardzo długo trzymali w tajemnicy swój związek, jednak ostatnio coraz śmielej pokazują swoją miłość. Para nie szczędzi sobie czułości, prowadząc wspólny program, od czasu do czasu publikują też romantyczne zdjęcia. Niedawno zakochani po raz pierwszy pokazali się publicznie podczas jednej z branżowych imprez.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po zaręczynach?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas ostatniego wspólnego wyjścia udzielili kilku wywiadów. Para odniosła się między innymi do słów Pauliny Smaszcz, która często wbija szpilkę w byłego męża. Zakochani podkreślili, że zawsze życzą wszystkim wszystkiego dobrego i dużo szczęścia, a negatywne komentarze puszczają mimo uszu.

Dziennikarka "Faktu" przyjrzała się bliżej stylizacji Katarzyny Cichopek, która postawiła na suknię o popularnym kroju "księżniczki". Aktorka do swojej kreacji dobrała długie, zwisające, złote kolczyki. Prawdziwą furorę wywołał jednak bardzo okazały pierścionek na jej serdecznym palcu u prawej ręki.

"Jest jedna rzecz, na którą zwróciłam uwagę. Zwróciłam uwagę na pierścionek na twoim palcu. Kasia, czy to jest..." - dziennikarka "Faktu" próbowała dokończyć formułowanie pytanie, jednak Katarzyna Cichopek jej przerwała.

Aktorka pośpiesznie wtrąciła się w słowo rozmówczyni.

"Super, dziękuję miłego wieczoru" - odpowiedziała Katarzyna Cichopek, po czym uciekła sprzed kamery.

Katarzyna Cichopek kilka miesięcy temu rozwiodła się z mężem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydawali się parą idealną, a ich relacja często była przedstawiana jako wzorcowa. Na początku roku media obiegła informacja, że para rozwodzi się po 17 latach wspólnego życia. Celebryci bardzo długo nie zabierali głosu w sprawie. W pewnym momencie milczenie przerwał jednak tancerz, który przyszedł na rozmowę do programu "Miasto kobiet". Marcin Hakiel zasugerował wówczas, że Katarzyna Cichopek odeszła do innego mężczyzny, nie zdradził jednak jego imienia.

"Potocznie mówiąc, nie chciałbym prać brudów. Ale najtrudniejszy moment był chyba taki, że moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem. No, a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię" – wyznał tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Fani przeprowadzili własne śledztwo i szybko ustalili, że nową miłością aktorki jest Maciej Kurzajewski, który prowadzi z nią program śniadaniowy. Zakochani nie komentowali jednak plotek, aż do czasu 40. urodzin Katarzyny Cichopek. Wówczas do gry wkroczyła Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka zarzuciła parze liczne kłamstwa i za pomocą Instagrama zdradziła, że są razem. Niedługo potem Katarzyna Cichopek przyznała, że jej nowy ukochany zabrał ją w urodzinową podróż do Izraela i opublikowała z nim pierwsze, romantyczne zdjęcie.

"Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela" - napisała celebrytka, tym samym potwierdzając medialne doniesienia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości