Programy

Co 27 listopada w "Co za tydzień"? Kulisy akcji "Podaruj Misia" i mikołajkowych "Milionerów"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. kulisy akcji "Podaruj Misia" i mikołajkowego odcinka "Milionerów". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 27 listopada o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Ludzie inteligentni" w Bielsku-Białej

Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej gościło "Ludzi inteligentnych". Przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie wyreżyserował Olaf Lubaszenko, który połączył funkcję reżysera i aktora. Zobaczymy go także się w jednej z ról. W spektaklu wystąpiły także Renata Dancewicz i Paulina Holtz. Zobaczcie koniecznie rozmowę z reżyserem i aktorkami w programie "Co Za Tydzień"!

Artyści o swoich rolach w spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro
Artyści o swoich rolach w spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. piętro Źródło: "Co Za Tydzień"

Akcja Fundacji TVN "Podaruj Misia"

Akcja Fundacji TVN "Podaruj Misia" zgodnie z tradycją rozpoczyna się na przełomie jesieni i zimy. Ukochane przez dzieci i nie tylko, charytatywne pluszaki są już przygotowywane do sprzedaży. Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną po raz 17. przekazane potrzebującym dzieciom. Misiowe spoty pojawią się na antenie TVN na początku grudnia. Jak co roku do akcji "Podaruj Misia" zaangażowały się ulubione gwiazdy widzów stacji TVN, m.in. Anita Werner, która w duecie z Robertem Czerwikiem stworzyła Misię Anitę w pięknej tiulowej sukience. Z kolei Agnieszka Dygant z pomocą Dawida Wolińskiego, zaprojektowała Misię Agę, której głowę zdobi czerwona kokarda. Swoje przytulanki będą promować również: Magdalena Cielecka, Gosia Baczyńska, Filip Chajzer czy Martyna Wojciechowska. O sesji zdjęciowej gwiazdy opowiedziały w programie "Co Za Tydzień".

Koncert Wojtek Mazolewski Quintet

Wojtek Mazolewski Quintet koncertuje z udziałem wyjątkowych gości w całej Polsce. Ekipa programu "Co Za Tydzień" z artystą i muzykami rozmawiała przed koncertem we Wrocławiu. Quintet Mazolewskiego prezentuje m.in. program złożony z kompozycji słynnego jazzmana Krzysztofa Komedy. Mazolewski w swojej twórczości eksperymentuje i udowadnia, że muzyka jazzowa ma potencjał burzenia artystycznych schematów.

Odcinek specjalny "Milionerów" z aktorami "Listów do M. 5"

Studio, publiczność i prowadzący z nieprzeniknioną twarzą. Ta aura robi wrażenie i na zawodnikach codziennych i na tych występujących ze specjalnych okazji w "Milionerach". Ekipa programu "Co Za Tydzień" obserwowała od kulis nagranie odcinka z udziałem aktorów, których możemy oglądać w piątej części "Listów do M." W mikołajkowym wydaniu "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Wygrana zostanie przekazana na cele charytatywne. "Milionerzy" z udziałem aktorów do obejrzenia pierwszego grudnia na antenie TVN. A pierwszy milion - widzów mają już "Listy do M. 5" w kinach.

"Milionerzy" - Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w odcinku specjalnym
"Milionerzy" - Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w odcinku specjalnym Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości