Katarzyna Cichopek zabrała głos po wpisie Pauliny Smaszcz. Krótko i dosadnie?

Katarzyna Cichopek odpowiedziała Paulinie Smaszcz
Katarzyna Cichopek odpowiedziała Paulinie Smaszcz
Źródło: Mw Media
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają urlop w Grecji na wyspie Leros. To właśnie miejsce ich wypoczynku było zapalnikiem dla byłej żony dziennikarza Pauliny Smaszcz, która w dość ostrym wpisie niepochlebnie wypowiedziała się o byłym mężu i jego partnerce. Teraz Katarzyna Cichopek zabrała głos.

Odkąd związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ujrzał światło dzienne, Paulina Smaszcz często zabiera głos w sieci na temat byłego małżonka i jego poczynań. Oskarżenia z jej strony przybrały na sile do tego stopnia, że dziennikarz i aktorka skierowali sprawę do sądu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o zmianach w życiu

Paulina Smaszcz ostro o Macieju Kurzajewskim i Katarzynie Cichopek

Paulina Smaszcz we wpisach na Instagramie często zarzucała byłemu małżonkowi fałsz, w tym, co mówił jej kilka lat temu, a także nie podobało się jej to, że nie powiadomił jej i synów o nowym związku, o co był przez rodzinę wielokrotnie pytany.

Kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się do Grecji na urlop, Paulina Smaszcz nie pozostała wobec tego obojętna. W jednym z postów na Instagramie wyraziła swoje zdanie, pisząc:

"Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same" - napisała.

Na końcu Paulina Smaszcz dodała:

"Oszust, złodziej, kłamca bez moralności i kręgosłupa, zawsze zostanie taki sam, niezależnie czy to pierwsza, czy kolejna konkubina. Historia lubi się powtarzać. My z synami i naszą całą rodziną z pobytów na Leros nie zrezygnujemy" - czytamy.

Adrianna Biedrzyńska i Katarzyna Cichopek zabrały głos

Po wpisie Pauliny Smaszcz w sieci zawrzało. Pod postem komentarz zostawiła aktorka Adrianna Biedrzyńska, która wyznała, że martwi się o swoją koleżankę.

"Omg, Paulina... Po co ci to? Wywal to, proszę" - napisała.

Paulina Smaszcz odpowiedziała:

"Ale dlaczego? Jakie jest twoje uzasadnienie?" - czytamy.

Adrianna Biedrzyńska odpowiedziała:

"Kochana. Martwię się o Ciebie. Życie jest takie krótkie. Kochaj siebie" - czytamy.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starali się nie komentować publicznie wpisów Pauliny Smaszcz, jednak teraz aktorka zrobiła wyjątek.

Na Instagramie dodała kolejne zdjęcie z greckiej wyspy i napisała:

"Komentarz jest zbędny" - napisała, dodając w hasztagach słowa: szczęście, wolność, brak ograniczeń, niezależność, odwaga.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości