Katarzyna Pakosińska pokazała pasierba. Nazwała go "przystojniejszym" od ojca

Autor:
Julia
Sadowska
Katarzyna Pakosińska pokazała pasierba

Katarzyna Pasikowska jest uwielbianą gwiazdą polskiego kabaretu. Przez lata rozśmieszała widzów wraz z kolegami z Kabaretu Moralnego Niepokoju, występowała w serialach oraz programach rozrywkowych. Prywatnie jest żoną gruzińskiego dziennikarza, z którym chętnie pojawia się na spotkaniach i wydarzeniach branżowych. Na niedawno opublikowanym zdjęciu możemy jednak dostrzec innego mężczyznę, którego nazywa "przystojniejszym" od własnego męża.

Katarzyna Pakosińska może pochwalić się różnorodnymi projektami, które zapewniły jej ogromną popularność i rozpoznawalność. W 2017 roku poślubiła swojego wieloletniego partnera, którym jest Irakli Basilashivi. Celebrytka często opowiada o łączącym ich uczuciu oraz chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jeden z ostatnich postów postanowiła poświęcić mężowi oraz jego synowi z poprzedniego związku.

 Katarzyna Pakosińska pokazała przystojnego pasierba

Katarzyna Pakosińska kilka lat temu poślubiła gruzińskiego dziennikarza oraz biznesmena — Iraklia Basilashvilia. Przed laty oboje byli w innych, długoletnich związkach. Owocami pierwszego małżeństwa Katarzyny Pakosińskiej jest córka Maja. Z kolei Irakli Basilashivi ma córkę Mariam i syna Dadu. 

Satyryczka podzieliła się niedawno zdjęciem dwóch ważnych w jej życiu mężczyzn. Fotografię przedstawiającą męża artystki oraz jego dorosłego już syna, zamieściła na swoim instagramowym profilu. Pod postem dodała krótki opis, który w części napisany był po gruzińsku.

"Moje chłopaki wspaniałe. Ten młodszy i przystojniejszy kończy dziś 20 lat Dadu, gratuluję Ci, składając najlepsze życzenia. Marzenia się spełniają" - napisała.

Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka"
Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka" Źródło: "Co za Tydzień"

Katarzyna i Irakli - historia miłości

Katarzyna Pakosińska nigdy nie kryła sympatii jaką darzy Gruzję. W 2008 roku wyjechała tam, aby znaleźć się na planie produkcji "Tańczącej Gruzji". Na miejscu poznała gruzińskiego dziennikarza Iraklia Basilashvilia. Żadne z nich nie sądziło, że ta znajomość przemieni się w głębokie uczucie. 

"Nie szukałem miłości" - mówi dziś Irakli Basilashvili

Znajomość pary rozpoczęła się wraz z przykrym wydarzeniem, które spotkało Katarzynę. Podczas pobytu w Gruzji, źle się poczuła, a lekarz u którego była podał jej niewłaściwe leki. Te doprowadziły do zapaści, którą satyryczka przeszła w hotelowym pokoju. Przechodzący obok Irakli Basilashvili zaniepokojony dziwnymi odgłosami, wbiegł do środka i przystąpił do reanimacji. Od tamtej pory parę łączy silne uczucie. W 2017 roku Irakli oświadczył się Katarzynie, a kilka miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości