Katarzyna Pakosińska z córką w "DDTVN". Maja ma 19 lat i chce iść w ślady mamy

Katarzyna Pakosińska i jej córka Maja przed studiem "DDTVN"
Katarzyna Pakosińska i jej córka Maja przed studiem "DDTVN"
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Pakosińska i jej córka gościły w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Aktorka i 19-letnia Maja Wiaderny opowiedziały o planach na przyszłość. Okazuje się, że pociecha gwiazdy chce iść w jej ślady. Fani popularnej śniadaniówki zauważyli, że mama z córką są do siebie bardzo podobne nie tylko w kwestii zawodowej. "Wyglądają jak koleżanki" - pisali w komentarzach.

Katarzyna Pakosińska to nie tylko wzięta aktorka, ale także szczęśliwa żona i mama. Gwiazda pięć lat temu wyszła za mąż za gruzińskiego dziennikarza Irakliego Basilaszwiliego i nie ukrywa swojego zakochana. Wcześniej Katarzyna Pakosińska przez wiele lat była związana z Tomaszem Wiadernym, jednak w 2008 roku postanowili się rozstać. W trakcie pierwszego małżeństwa aktorki na świat przyszła jej córka. Maja dziś jest już wkraczającą w życie nastolatką, która ma na siebie określony plan.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Katarzyna Pakosińska i jej córka przyszły do "Dzień Dobry TVN"

Katarzyna Pakosińska i jej córka Maja Wiaderny wystąpiły razem w niedzielnym odcinku "Dzień Dobry TVN". Córka aktorki ma już 19 lat i śmiało snuje plany na swoją przyszłość. Gwiazda zaznaczyła, że od zawsze starała się wspierać córkę w jej pomysłach, ale także ostrzegała ją przed trudami zawodu aktora. Mimo to Maja Wiaderny postanowiła pójść śladami sławnej mamy.

"Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne" - mówiła Katarzyna Pakosińska.

Córka aktorki powoli wkracza w dorosłe życie, a niedawno skończyła trzyletnie liceum aktorskie. Na razie Maja Wiaderny chce sobie zrobić roczną przerwę do nauki, a w tym czasie będzie się przygotowywała do egzaminów w szkole teatralnej. 19-latka jest bowiem bardzo ambitna i zdecydowana w swoich postanowieniach.

"Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić" - dodała Maja Wiaderny.

Córka Katarzyny Pakosińskiej jest jej młodszą kopią. "Cała mamusia"

Maja Wiaderny nie chce ograniczać się jednak tylko do aktorstwa. Nastolatka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie. Córka Katarzyny Pakosińskiej robi prawdziwą furorę na TikToku, a jednej z jej filmików polubiła nawet sama Taylor Swift. Aktorka często w przeszłości zabierała swoją pociechą na "ścianki" i imprezy branżowe. Już wtedy było widać, że Maja Wiaderny pasuje do show-biznesu i nie krepuje ją otaczająca ją sława.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" szybko zauważyli, że Maja Wiaderny ma nie tylko taką samą pozytywną energię, co jej mama, ale także jest do niej bardzo podobna wizualnie. Obie panie wyglądają jak dwie krople wody.

"Wyglądają jak koleżanki";

"Te same uśmiechy";

"Cała mamusia" - czytamy w komentarzach pod postem "Dzień Dobry TVN".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości