Katarzyna Skrzynecka komentuje zawirowania w życiu Antka Królikowskiego. "Znam ich historię od innej strony"

Katarzyna Skrzynecka komentuje doniesienia medialne o Antku Królikowskim
Katarzyna Skrzynecka komentuje doniesienia medialne o Antku Królikowskim
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Skrzynecka została zapytana o problemy w małżeństwie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Aktorka bardzo dobrze zna rodzinę Królikowskich, więc skomentowała medialną burzę wokół nich. Wyznała, że rzeczywistość może być zupełnie inna, niż wszystkim się wydaje.

Katarzyna Skrzynecka była i nadal jest dość blisko rodziny Królikowskich. Z Pawłem Królikowskim spotykała się na planie muzycznego show, a z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską gra w sztukach teatralnych. Aktorka skomentowała medialne doniesienia o kryzysie w związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Katarzyna Skrzynecka o rodzinie Królikowskich

Aktorka została zapytana o rodzinę Królikowskich przez reporterką "Party".

"Ja gram dość często z Małgosią Królikowską w teatrze. Uwielbiam z Małgosią pracować, jest cudowną osobą, bezgranicznie i cudownie oddaną swojej rodzinie" - zaczęła Katarzyna Skrzynecka i dodała, że widzi kryzys w małżeństwie Antoniego Królikowskiego z zupełnie innej perspektywy.

"Małgosia wspiera syna, jest to chyba całkowicie zrozumiałe. Ja znam ich historię od zupełnie innej strony, niż wersje medialne, prasowe. Znam też wiele obliczy historii prawdziwej, więc myślę, że ci, którzy powinni się tym zająć, rozwiążą to w słusznym kierunku [...] Czasami rzeczywistość wygląda zupełnie odwrotnie, niż chce to widzieć prasa. Wierzcie mi" - dodała w rozmowie z "Party".

Kossakowski Cupid Czy jest romantyczny_
Przemek Kossakowski mówi o swoich uczuciach. Przyznał się do jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda walczy o zdrowie synka w szpitalu

Tydzień temu aktorka zamieściła na Instagramie niepokojący post ze zdjęciami swojego synka w szpitalu. Miesięczny Vincent Królikowski przebywa na oddziale patologii noworodka. Chłopczyk zmaga się z poważną infekcją. Joanna Opozda opisała warunki, które zastała w szpitalnych salach. Skupiła się na braku jakiegokolwiek komfortu dla nocujących przy łóżeczkach dzieci matek. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Aktorka poinformowała fanów, że antybiotyk zaczął działać i jej synek czuje się już znacznie lepiej. Antoni Królikowski odwiedził maluszka w szpitalu. Dał znać, w jakim stanie jest jego dziecko.

"Byłem w szpitalu i rozmawiałem z ordynatorem, także wszystko jest pod kontrolą. Zadbałem też, żeby Asia miała odpowiednie warunki. Dla mnie najważniejszy jest teraz Vincent i jego zdrowie. I dla Asi też, także prosimy o uszanowanie tego" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości