"Na Wspólnej" odcinek 3690. Kamil otrzyma zaskakującą wiadomość. Dowie się, że jest ojcem

Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3690. Kamil otrzyma zaskakującą wiadomość. Dowie się, że jest ojcem
Źródło: x-news
W nowym 3690. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu zaskakujących wydarzeń. Jednym z nich z pewnością będzie informacja, którą otrzyma Kamil. Mężczyzna dowie się, że jest ojcem dziecka Anny. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Kamil dowie się, że jest ojcem

W 3690. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu emocjonujących wydarzeń, które odmienią życie kilku bohaterów. Kamil dowie się, że jest ojcem dziecka Anny. Ta informacja będzie zarówno dla mężczyzny, jak i widzów niezwykle zaskakująca, gdyż do tej pory Anna twierdziła, że ojcem jest jej nowy partner.

Gdy wreszcie kobieta wyjawi Hofferowi prawdę wszystko będzie wskazywać na to, że oboje dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Wkrótce potem Kamil wraz z matką swojego dziecka udadzą się do szpitala. Będzie to spowodowane faktem, że kobieta nieoczekiwanie dostanie bolesnych skurczy. Dla obojga bohaterów będzie to niezwykle stresująca sytuacja.

Czy z dzieckiem będzie wszystko w porządku? Czy dojdzie do porodu?

Czy Kamil i Anna zdecydują się na wspólne wychowanie potomka?

Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil uda się z Anną na badanie USG
Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W kolejnym odcinku serialu "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu innych interesujących wydarzeń. W nowym odcinku Karol będzie kontynuował swoje starania o ochronę Ali przed niebezpieczną prawdą o jej ojcu. Wygląda na to, że dowiedzenie się faktów o rodzicu może na nią bardzo negatywnie wpłynąć. Karol obawia się, że Ala może wrócić do brania narkotyków.

Czy Karol zdecyduje się ujawnić prawdę przed Alą?

Jednocześnie w firmie spedycyjnej dochodzi do konfliktu między Szarkiem a nowym pracownikiem — Antkiem. Wspomniane nieporozumienie zacznie eskalować do tego stopnia, że dojdzie między mężczyznami do szarpaniny. W jej wyniku Bogdan, który próbuje załagodzić sytuację, zostanie uderzony.

Jakie będą konsekwencje tego incydentu?

Odcinek 3690. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 18.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości