Kate Middleton szuka "prawej ręki". Jakie warunki musi spełniać asystentka księżnej Cambridge?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Księżna Kate szuka asystentki. Długa lista obowiązków

Takie oferty pracy zdarzają się rzadko? Nie w przypadku księżnej Kate. Żona księcia Williama znowu szuka asystentki. W popularnym serwisie pojawiła się oferta pracy dla prawej ręki Kate Middleton. Co należy do obowiązków najbliższego współpracownika żony następcy brytyjskiego tronu?

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od 2011 r. Od samego początku uchodzą za parę idealną. Doczekali się trójki dzieci — ich narodziny śledziły media z całego świata. Będąc członkiem rodziny królewskiej trzeba przyzwyczaić się do życia w blasku fleszy. Tym razem uwagę mediów przykuło ogłoszenie o pracę. The Household of TRH The Duke and Duchess of Cambridge poszukuje osobistej asystentki księżnej Kate. 

Księżna Kate szuka nowej asystentki

Bycie prawą ręką jednej z najważniejszych przedstawicielek brytyjskiej rodziny królewskiej wiąże się z wieloma obowiązkami. Asystentka księżnej pomaga jej w organizacji napiętego grafiku, z którym na co dzień musi mierzyć się Kate Middleton. W przeciwieństwie do Meghan Markle księżna Kate od początku przejęła obowiązki adekwatne do jej roli, towarzysząc mężowi w zagranicznych podróżach, ważnych spotkaniach czy udzielając się charytatywnie. Nie dziwi więc, że księżna otacza się sztabem doradców i współpracowników, którzy pomagają jej w planowaniu kalendarza. Jak się okazało, Kate Middleton szuka nowej prywatnej asystentki. The Household of TRH The Duke and Duchess of Cambridge opublikowało ogłoszenie na popularnym portalu LinkedIn. Lista wymagań jest długa, a co z zarobkami?

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Ile może zarobić osobista asystentka członka rodziny królewskiej?

Ogłoszenie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów brytyjskiej monarchii. Do zadań osobistej asystentki księżnej Kate należeć będzie m.in. prowadzenie jej dziennika, zarządzanie korespondencją czy pomoc podczas organizacji spotkań i imprez. Lista obowiązków adekwatna do powierzonej roli. A co z oczekiwaniami? Wymarzona asystentka powinna mieć doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w administracji, wykazywać się znajomością obsługi programów komputerowych niezbędnych w pracy, takich jak pakiet Microsoft Office oraz umiejętnością szybkiego pisania i sporządzania notatek. Obowiązkowo kandydatka musi cechować się wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami komunikacyjnymi, a także dyskrecją i zdolnością zachowywania tajemnicy. Atutem będzie również zainteresowanie dotychczasową działalnością księżnej. Wysokie wymagania, a co z wypłatą? Jak podał dziennik The Mirror, osobista asystentka księżnej Kate może zarobić 27,5 tys. funtów rocznie, czyli ok. 150 tys. złotych. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości