Kayah gorzko o byłym partnerze. "Nie ma nic gorszego od życia wśród toksyny"

Kayah
Kayah
Źródło: MWMEDIA
Kayah ma za sobą kilka związków, jednak wszystko wskazuje na to, że ten ostatni sporo ją kosztował. W najnowszym wpisie wróciła pamięcią do swojego ekspartnera, nie szczędząc pod jego adresem gorzkich słów. Jednocześnie napomknęła o przyjaciołach, z którymi zakończyła znajomość. Co się stało?

Kayah należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka nie boi się eksperymentować, a fani kochają ją za wyjątkową barwę głosu. Jak przystało na gwiazdę tego kalibru, również jej życie prywatne znajduje się w kręgu zainteresowań mediów. Wokalistka była związana z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensa. Para pobrała się w sierpniu 1998 roku i rozwiodła w 2010 roku. Owocem tej miłości jest syn Roch. Kayah ma za sobą związek z liderem zespołu Zakopower Sebastianem Karpielem-Bułecką oraz z senegalskim muzykiem Pako Sarrem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Nowa płyta Michała Bajora. Kulisy duetu z Kayah
Źródło: "Co Za Tydzień"

Kayah rozlicza się z byłym partnerem?

W ostatnim czasie wiele plotkowano na temat ostatniego związku wokalistki. Kayah przez kilka lat miała być związana z młodszym od siebie biznesmenem Jarosławem Grzywińskim. Mimo życia w blasku fleszy artystka bardzo dba o zachowanie prywatności, toteż niewiele wiadomo o ich relacji. Para tylko raz pojawiła się publicznie, a ponadto rzadko kiedy zabierała głos w sprawie piętrzących się plotek na temat wspólnego życia i późniejszego rozstania.

Od pewnego czasu wiadomo jednak, że ta relacja to już przeszłość, a Kayah we wpisach w mediach społecznościowych sugeruje, że ostatni partner pozostawił po sobie niezbyt miłe wrażenie. Niedawno wokalistka podzieliła się z internautami fragmentem e-booka, w którym poruszony został temat osób narcystycznych.

Rok temu odcięłam tzw. partnera, a dwa miesiące temu tzw. przyjaciół. To bolesne procesy, ale wielkie uzdrowienie! Nie ma nic lepszego od życia w świetle prawdy! I nic gorszego od życia wśród toksyny, nieuczciwości i wampirów w skórze najbliższych. Amen
- czytamy.

Wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów, którzy przyklasnęli artystce. A wy macie w swoim życiu takie osoby, które warto by było odciąć?

Kontrowersje wokół trasy Kayah i Bregovicia

Na początku roku media obiegła informacja o tym, że duet Kayah i Bregović przygotowują się do wspólnej trasy z okazji 25-lecia wspólnie zrealizowanego albumu. To na nim znalazły się utwory uznawane za jedne z najlepszych w dorobku artystki, m.in. "Prawy do lewego" czy "Śpij kochanie, śpij". Po rozpoczęciu sprzedaży biletów w sieci zawrzało! Nie wszystkim bowiem ten pomysł przypadł do gustu.

Dlaczego? Goran Bregović w przeszłości nie ukrywał swoich prorosyjskich poglądów. Internauci szybko przypomnieli o jego wyraźnie sympatyzującej postawie, szczególnie podczas koncertów w Moskwie i na Krymie, które odbyły się w duchu propagandowym. Toteż wielu uznało, że w dobie szalejącej za granicami Polski wojnie w Ukrainie wsparcie artysty tego kalibru nie jest wskazane.

Twórcy jednego z podcastów wzięli na tapet poglądy Gorana Bregovicia. Co z tego wyszło? Przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości