Kevin Mglej napisał wiersz dla Roksany Węgiel. "Zdobywamy razem szczyty"

Kevin Mglej napisał wiersz dla Roksany Węgiel
Kevin Mglej napisał wiersz dla Roksany Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Kevin Mglej ujawnił swoją romantyczną stronę, pisząc pod wpływem chwili wiersz dla narzeczonej Roksany Węgiel. Ten wyjątkowy gest miłości opublikował na Instagramie, dodając nowe zdjęcie z ukochaną. Para zdobyła wspólnie pierwszy szczyt.

Kevin Mglej to artysta muzyczny, który pod pseudonimem Ratel zdobył popularność w 2021 roku. Jego zaręczyny z Roksaną Węgiel były szeroko komentowane w mediach. Para przygotowuje się teraz do ślubu, Jednak w międzyczasie znaleźli czas na romantyczny wyjazd w góry, który zainspirował mężczyznę do napisania miłosnej poezji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Kevin Mglej napisał wiersz dla Roksany Węgiel

Wiersz zatytułowany "Pierwszy ze szczytów" jest hołdem dla miłości Kevina Mgleja i Roskany Węgiel, którzy zdobywają wspólnie nie tylko szczyty kariery muzycznej. Tekst jest pełen metafor, które odnoszą się do ich życia, jak również do symboliki górskiej wędrówki. Każdy wers wydaje się opiewać ich miłość i zdolność do pokonywania komplikacji.

Razem na szczyty chodźmy Razem spadajmy w dół Razem uśmiechy łączmy Razem płaczmy gdy ból Razem przeżywajmy wiosny Razem w zimowe dni Każda twój uśmiech jest letni Nie straszna jesienna z chwil Razem do nieba lećmy Razem przy ziemi już Gdy burzą się oba światy Stawiamy pomiędzy mur Bo miłość to nie są żarty Miłość pasuje do gór Bo choć czasem zawiewa halny Na szczycie z Tobą to cud.

Słowa wiersza odzwierciedlają silną więź między Kevinem Mglejem a Roksaną Węgiel. Można uznać, że jest to świadectwo jego zaangażowania w związek i wyrażenie gotowości do radzenia sobie z trudnościami, jakie przynosi życie. "Zdobywamy razem szczyty" - podsumował artysta.

Kevin Mglej o plotkach na temat Roksany Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się przy okazji pracy nad płytą wokalistki. Młoda gwiazda czekała do 18. urodzin, kiedy to ogłosiła, że jej serce jest już zajęte. Od tego momentu ich miłość stała się tematem rozmów i plotek w mediach.

W rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl Kevin Mglej otwarcie zabrał głos na temat nieprawdziwych pogłosek, które narosły wokół pary. Jedną z nich jest insynuacja, że "woda sodowa uderzyła do głowy" Roksanie Węgiel. Jej partner stanowczo zdementował te doniesienia, podkreślając, że jest osobą skromną.

- Roksana po pierwsze jest jedną ze skromniejszych osób, jakie znam, a po drugą jedną z najbardziej pracowitych. Gdyby miała odbić jej woda sodowa, to wydarzyłoby się to dawno temu, dziś śmiało mogę przyznać, że właśnie brak tej sodówki mocno mi w niej imponuje, ale z ploteczkami kłócić się nie będę, bo i tak nie wygram - stwierdził.

Co do kwestii zazdrości, Kevin Mglej spokojnie odpowiedział, że nie ma podstaw do jej odczuwania w ich związku.

- Roksana nie dostarcza mi powodów do zazdrości - mówił.

Na zakończenie rozmowy, Kevin Mglej zdradził, że para ma już ustaloną datę ślubu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości