Gwiazdy

Przedstawiciel Michele Morrone powiedział, co łączy aktora z Khloe Kardashian

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Co łączy Khloe Kardashian i Michele Morrone?

W ciągu ostatnich dni media na całym świecie rozpisują się na temat Khloe Kardashian i Michele Morrone, których wspólne zdjęcie z mediolańskiego tygodnia mody krąży w sieci. Teraz przedstawiciel aktora zabrał głos i zdradził, co łączy go z celebrytką.

Michele Morrone zyskał ogólnoświatową sławę po głównej roli w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni". Niedługo po debiucie aktor otrzymał wiele kontraktów, także tych modowych. Internauci zastanawiali się, czy serce przystojnego aktora jest już zajęte, jednak jak na razie nie udało im się tego ustalić.

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co łączy Michele Morrone i Khloe Kardashian?

Na początku Michele Morrone łączono z aktorką Anną Marią Sieklucką, która wciela się w główną postać żeńską w trylogii Blanki Lipińskiej, jednak szybko sami zainteresowani wyjaśnili, że łączą ich tylko koleżeńskie stosunki. Teraz w sieci wybuchło prawdziwe poruszenie, za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie.

W ostatnich dniach miejsce miał mediolański pokaz mody, podczas którego marka "Dolce&Gabbana" ogłosiła współpracę z Kim Kardashian. W tym dniu celebrytkę wspierali najbliżsi, w tym jej dzieci, mama, a także siostra — Khloe Kardashian.

Przedstawiciel aktora zabrał głos

Niedługo później na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z Michele Morrone, które wzbudziło sporo kontrowersji. Fani szybko zaczęli spekulować nad tym, co łączy tych dwoje. Portal TMZ skontaktował się z przedstawicielem aktora, który wyjaśnił ich relację.

"Przedstawiciel aktora powiedział nam, że Khloe i Michele na pokazie Dolce&Gabbana z Kim Kardashian spotkali się po raz pierwszy. D&G poprosiło ich o zapozowanie do wspólnego zdjęcia, a ci zobowiązali się to zrobić. Morrone uważa Kardashian za bardzo miłą, ale to tyle" - podali.

Khloe Kardashian i Michele Morrone
Khloe Kardashian i Michele Morrone Khloe Kardashian i Michele Morrone Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości