Gwiazdy

Lara Gessler pokazała brzuch po ciąży. Gwiazda korzysta z usług specjalistki

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie

Lara Gessler niedawno po raz drugi została mamą. Ledwie kilkanaście dni po porodzie gwiazda wyeksponowała swoje ciało na Instagramie. Na InstaStories dodała zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda jej brzuch po drugim dziecku.

Synek Lary Gessler przyszedł na świat w połowie września. Po wymagającym czasie ciąży i porodzie tata Piotr Szeląg postanowił odpocząć w hotelu, co relacjonował za pośrednictwem instagramowego profilu. Tymczasem jego partnerka pokazała brzuch po ciąży.

Lara Gessler pokazała brzuch po ciąży

Lara Gessler kilka dni temu zdradziła, że Bernard jest wyjątkowo "cichutkim" dzieckiem, a Nena bardzo dobrze przyjęła braciszka. Tym razem opublikowała na InstaStories zdjęcie synka. Poinformowała, że chłopiec właśnie skończył dwa tygodnie.

Syn Lary Gessler
Syn Lary Gessler Bernard Źródło: Instagram

Wrzuciła także swoje zdjęcie w szortach i biustonoszu. Widać na nim, jak aktualnie wygląda jej brzuch po ciąży.

"A ja powoli będę ogarniać swoje fizis po ciąży" - napisała gwiazda, zachwalając usługi swojej fizjoterapeutki urologicznej.

"Ania jest fizjoterapeutką uroginekologiczną. Dba o ochronę krocza, nierozejście się waszej kresy białej, trzymanie moczu i wiele innych rzeczy, których możecie być totalnie nieświadome" - wymieniła pociążowe problemy Lara Gessler.

Na fotografii widać, że dwa tygodnie po porodzie, córka słynnej restauratorki jest w bardzo dobrej formie. Zobaczcie sami:

Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie
Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie Źródło: Instagram
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Lara Gessler - mąż i dzieci

Lara Gessler to córka słynnej restauratorki Magdy Gessler. Gwiazda jest w związku z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Doczekali się oni dwójki dzieci: córeczki Neny i synka Bernarda. Zakochani żyją w małżeństwie rzymskim i nie zamierzają brać ślubu kościelnego ani cywilnego. Piotr Szeląg wyjaśnił w jednym z wywiadów, na czym polega małżeństwo rzymskie, w którym żyją.

"Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. Dopiero wpływy filozofii chrześcijańskiej sprawiły, że zaczęto uważać ślubowanie sobie za coś istotnego prawnie. Myślę, że ten format był preferowany również dlatego, że wygodne dla państwa jest wiedzieć gdzie, kto i z kim jest" - wyjaśnił ukochany Lary Gessler.

"I teraz pojawia się pytanie: czy ja chcę, żeby państwo ingerowało w tę sferę? Czy ja chcę, żeby ktokolwiek ingerował w tę sferę? Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają" - powiedział w jedym z wywiadów partner córki Magdy Gessler.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości