Kinga Jasik szczerze o roli w nowym sezonie "Skazanej". "Dorastała ze mną"

Kinga Jasik o swojej roli w nowym sezonie "Skazanej"
Kinga Jasik w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl uchyliła rąbka tajemnicy na temat losów granej przez siebie postaci w trzecim sezonie "Skazanej". Aktorka nie ukrywa zadowolenia z faktu, iż wątki Wiki zostaną rozwinięte.

Kinga Jasik o swojej roli w trzecim sezonie "Skazanej"

Już jesienią zobaczymy trzeci sezon "Skazanej". Produkcja okazała się ogromnym hitem Playera, z miejsca zdobywając serca wielu widzów. Przypomnijmy, że główną bohaterką serialu jest sędzia Alicja Mazur (w tej roli Agata Kulesza), która próbuje przetrwać w więzieniu, wśród osadzonych, które przez jej wyroki znalazły się w placówce.

W jedną z ról w serialu wcieliła się również Kinga Jasik. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą aktorka zdradziła, że postać Wiki przeszła niemałą mentalną metamorfozę. Bohaterka grana przez aktorkę bardzo wydoroślała.

— Wiki powiem szczerze, jest inna trochę w tym sezonie [...] W trzecim sezonie Wiki na pewno już trochę wydoroślała. Dostała od życia swoje. Już nie jest taka, jak pamiętam ją w pierwszym sezonie. W ogóle to jest takie śmieszne, bo ona trochę ze mną dorastała. Przecież to trwa już trzy lata, więc dla mnie to jest mega tak patrzeć na ten rozwój... — wyjawiła aktorka.

Michał Czarnecki o trudnych emocjach na planie "Skazanej"

W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl wypowiedział się również Michał Czarnecki. Aktor zdradził garść szczegółów w związku z nowym sezonem serialu. Jak wyjawił, scenarzyści przygotowali dla widzów wiele niezapomnianych scen. Fani produkcji mogą być również pewni, że nowy sezon serialu jeszcze bardziej ich zaskoczy niż dwa poprzednie.

— Mam nadzieję, że państwa zaskoczy ten scenariusz w całości, nie tylko mój bohater. To jest bardzo niewdzięczne zadanie mówić o serialu kryminalnym przed jego premierą, bo naprawdę wszystko, co państwu powiemy, może zepsuć zabawę. Możemy państwa zapewnić tylko o tym, i nie mówię tylko w swoim imieniu, że wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego i drugiego sezonu i przygotowaliśmy ten trzeci tak, żeby się nie powtarzać i żeby scenarzyści próbowali nas zaskoczyć, co im się udało, a co za tym idzie, my zaskoczymy państwa — powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości