Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej". "Znowu jest ciężko"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Olivier Janiak
Agata Kulesza o 3 sezonie "Skazanej"

Agata Kulesza w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała, co czeka widzów w najnowszym sezonie "Skazanej" nad którym właśnie rozpoczęły się prace. Widzowie chcieliby się dowiedzieć, czy Pati przeżyła pożar więzienia.

Agata Kulesza od niedawna wciela się w postać sędzi Alicji Mazur w serialu "Skazana", która niesłusznie skazana pod zarzutem morderstwa trafia do więzienia. W serialu dowiadujemy się, że Alicja Mazur jest naprawdę niewinna, a za tym wszystkim stoi jej mąż, który po latach zemścił się za skazanie jego ojca.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"
Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej" Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"

Agata Kulesza o nowym sezonie "Skazanej"

W drugim sezonie do więzienia do Alicji Mazur dołącza również jej córka Hanka, która będzie musiała nauczyć się radzić sobie w nowej rzeczywistości. W drugim sezonie, który dostępny jest w serwisie Player, możemy zobaczyć, że początki młodej Hani w więzieniu nie będą należały do najłatwiejszych, a dodatkowo zostanie skłócona z własną matką, która chciała jej pomóc.

Nowy dyrektor więzienia również jest zamieszany w handel kobietami i nie wiadomo, kto w pewnym momencie, ma jakie intencje. Pod koniec drugiego sezonu w więźniarki buntują i przejmują dowodzenie, w wyniku którego wybucha pożar.

Pati, czyli najlepsza przyjaciółka Alicji Mazur została zamknięta w celi, w której zaczął się pożar. Czy przeżyje? Tego dowiemy się w nowym, trzecim sezonie serialu, nad którym właśnie trwają prace. Ostatnio kamery "Co za Tydzień" podglądały sesję fotograficzną aktorki.

Agata Kulesza w rozmowie z Olivierem Janiakiem, powiedziała, czy sesje zdjęciowe sprawiają jej przyjemność.

- Przebierać się? Nie bardzo, ale tutaj mam takie ładne kolory. Kiedyś pamiętam, jak mi Hanka Śleszyńska powiedziała, jak przygotowali jej rzeczy: "To mi się nie podoba, ja to miałam w podstawówce", no to już przyszły te czasy, że niektóre rzeczy ja miałam w podstawówce (śmiech) - powiedziała aktorka.

Czym zaskoczy nas 3. część "Skazanej"?

W jakiej wersji Agata Kulesza czuje się najlepiej?

- Ja się zawsze cieszę, później mam zdjęcia i mówię, a może moim wnukom kiedyś pokaże. Zawsze mnie ładnie uczeszą, wymalują i ubiorą, więc to jest gdzieś przyjemne, ale to chyba nie jest taki zachwyt, jak jako dziecko chciałam się przebierać za księżniczkę, poza tym ja naprawdę twierdzę, że ja się czuje kobieco, kiedy jestem swobodna. Chce bardzo zadbać o to, żeby w tym swoim saute odnaleźć tę kobiecość. Tam jest ta wygodna i bezpieczeństwo, że się czuje dobrze ze sobą, a nie że się zakryje czymś — dodała.

Agata Kulesza powiedziała również, jaki jej zdaniem jest drugi sezon serialu "Skazana".

- Ten sezon jest taki duszny, gęsty i czasami jak to czytałam, to okazuje się, że moja bohaterka Alicja Mazur przechodzi już na tę niebezpieczną, ciemną stronę. Czasami jak patrzyłam na jej wybory, to miałam, oj ja jako Agata Kulesza trochę inaczej chciałabym to rozwiązać — powiedziała.

Co czeka nas w trzeciej części przygód Alicji Mazur?

- To ja państwu fabuły w ogóle nie opowiem, powiem tylko, że zaczęliśmy to kręcić i znowu jest ciężko. Nic więcej nie mogę powiedzieć, to jest kryminalny serial — wyjawiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Olivier Janiak

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości