Kinga Zawodnik dzieli się z fanami trudnym momentem. Jest po operacji

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik poddała się operacji
Źródło: MWMEDIA
Prezenterka TVN Style Kinga Zawodnik poddała się poważnej operacji. O swoim stanie zdrowia poinformowała fanów na Instagramie, jednocześnie prosząc o zrozumienie dla swojej sytuacji.

Kinga Zawodnik to popularna polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła prawie 92 tysiące obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wydarzeniami z życia zawodowego i prywatnego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Kinga Zawodnik poddała się opercaji

Kinga Zawodnik jest znana ze swojej szczerości w komunikacji z fanami, co przyczyniło się do zdobycia szerokiego grona obserwatorów. W przeszłości poruszała między innymi temat otyłości i problemów, z jakimi się zmagała w dzieciństwie. Obecnie fani prezenterki trzymają kciuki za jej szybki powrót do zdrowia, ponieważ prezenterka poddała się poważnej operacji.

Na swoim profilu na Instagramie poinformowała obserwatorów o wydarzeniach ostatnich dni, uspokajając przy tym internautów. Na szczęście operacja, jakiej się poddała dziennikarka, przeszła pomyślnie. Poprosiła przy tym, aby nie wysyłać jej wiadomości prywatnych, gdyż nie będzie w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć.

"Tak, jestem po poważnej operacji … Wszystko się udało… Dziś czuję się tragicznie, ale będzie tylko lepiej… Wracam za jakiś czas i o wszystkim Wam opowiadam… I mam przeogromną prośbę: nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych, jest ich mega dużo… Jeśli chcecie podzielić się swoim wsparciem, to pod tym postem proszę. Dziękuję, że jesteście. Wasza Kingusia" - napisała.

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik przeszła poważną operację
Kinga Zawodnik
Źródło: Instargram @kinga_zawodnik_official

Kin jest Kinga Zawodnik?

Kinga Zawodnik po ukończeniu Policealnego Studium Farmaceutycznego podjęła pracę jako technik farmaceutyczny — to właśnie nauki medyczne i kosmetologia są jej największą pasją. Stała się szerzej rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie "Dieta czy Cud", gdzie jako prowadząca testowała nowe metody na odchudzanie.

Kinga Zawodnik nie boi się wyzwań — w ciągu trzech miesięcy udało jej się schudnąć 10 kg, co ogłosiła na swoim Instagramie. Warto dodać, że prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie stale relacjonuje wydarzenia ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Jest otwarta na swoich fanów i pokazuje obraz prawdziwej siebie.

Kinga Zawodnik nie boi się wyzwań i z pewnością siebie dąży do celu. Jej determinacja i chęć walki z otyłością przysporzyła jej wielu wielbicieli. Dziennikarka jest inspiracją dla wielu osób walczących z nadwagą, pokazując, że każda przeszkoda może być pokonana.

Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik - jak potoczyła się jej kariera?
Kinga Zawodnik
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości