Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Źródło: TVN
Już wkrótce rozpoczną się poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tym razem pretendentów do tytułu MasterChefa oceniać będą Magda Gessler, Michel Moran oraz debiutujący w tej roli szef Przemysław Klima!

"MasterChef" to polski kulinarny program telewizyjny typu reality show w TVN emitowany od 2012 roku. Od początku prowadzony był przez Michela Morana, Magdę Gessler i Annę Starmach. Niestety tej ostatniej nie zobaczymy w nowym sezonie. Gwiazda postanowiła podążyć za swoimi marzeniami i otworzyć własny biznes w Krakowie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zajrzyjcie za kulisy show "MasterChef Nastolatki"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa" - kim jest?

Przemek Klima to pochodzący z Krakowa kucharz i restaurator, który doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko w Polsce. Jako sous chef pracował w pierwszych lokalach w Polsce z gwiazdką Michelin. Od 2019 roku prowadzi restaurację Bottigliera 1881, która jako pierwsza w Polsce może poszczycić się już dwoma gwiazdkami Michelin. W 2021 i 2022 roku Przemek Klima znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata w rankingu The Best Chefs Award.

Przemek Klima już kilkukrotnie był naszym gościem w kuchni "MasterChefa", za każdym razem wzbudzając ogromny podziw i uznanie wśród uczestników. To jedyny w Polsce szef kuchni, którego restauracja posiada już dwie gwiazdki Michelin. Mamy nadzieję, że obecność tak wybitnego kucharza w programie zainspiruje uczestników do podejmowania wyzwań kulinarnych
- powiedział Robert Komaniecki, producent programu "MasterChef".
Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Źródło: TVN

Wkrótce casting do 13. sezonu "MasterChefa"

W 13. odsłonie "MasterChefa" obok Przemka Klimy bez zmian pojawią się także Magda Gessler i Michel Moran. Start castingów do nowej edycji programu już wkrótce!

Dla Przemka Klimy nie będzie to pierwsza wizyta na planie kulinarnego show. Szef kuchni oceniał już gościnnie uczestników 9. i 10. edycji "MasterChefa" oraz 6. sezonu "MasterChefa Juniora". Wiosną tego roku zobaczymy go jeszcze w półfinałowym odcinku "MasterChef Nastolatki".

Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Przemysław Klima nowym jurorem w programie "MasterChef"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości