Cezary Pazura zaskoczył wyznaniem dotyczącym śmierci. Jego nagrobek będzie innowacyjny?

Cezary Pazura
Cezary Pazura
Źródło: MWMEDIA
Cezary Pazura podczas niedawno udzielanego wywiadu w programie Krzysztofa Stanowskiego zaskoczył swoich fanów i widzów. Aktor w szczerej rozmowie opowiedział o tym, jak może wyglądać jego nagrobek. Co dokładnie wyznał?

Cezary Pazura to znany i ceniony aktor, który zagrał w wielu kultowych produkcjach. Prywatnie gwiazdor wraz z obecną żoną - Edytą Pazurą ma trzy pociechy: dwie córki - Amelię i Ritę oraz syna Antoniego. Z pierwszego małżeństwa aktor ma również dorosłą już córkę Anastazję.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TZPAZURA_DZIECI
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Cezary Pazura o wyglądzie swojego nagrobka

Cezary Pazura udzielił niedawno wywiadu dla Kanalu Zero. Rozmowa z Krzysztofem Stanowskim była pełna nie tylko opowieści o karierze aktora, ale również osobistych sytuacji, których doświadczył w życiu. Na przestrzeni trzech godzin gwiazdor poruszył również aspekty związane z problemami którego go spotkały oraz zdecydował się na osobiste wyznania.

W trakcie rozmowy Cezary Pazura zaskoczył zarówno Krzysztofa Stanowskiego, jak i widzów programu opowiadając o swoim miejscu spoczynku. Aktor zaczął zastanawiać się nad wyglądem swojego nagrobka i wręcz skierował prośbę do swojej córki w tej sprawie. Według jego relacji powinien być umieszczony na nim mały ekran, który by wyświetlał zapętlone najlepsze fragmenty jego filmów.

"Wymyśliłem, co będzie u mnie na nagrobku. Moja córka już zbiera materiały. [..] Bo wiesz co, pomyślałem sobie tak. Na nagrobkach są teraz takie zdjęcia, i one są za taką grubą szybką. To ja mówię, kurczę, czemu te zdjęcia nie mogą się ruszać? I na moim nagrobku powinien być taki malutki ekran. I tak raz na dwa tygodnie zapętlone... najlepsze fragmenty moich filmów" - wyznał żartobliwie gwiazdor.

Cezary Pazura opowiedział, co bliscy Jana Nowickiego włożyli mu do trumny

Cezary Pazura jakiś czas temu udzielił wywiadu w programie "Imponderabilia". W trakcie rozmowy z Karolem Paciorkim, gwiazdor wspomniał o zmarłym Janie Nowickim, z którym zagrał w filmie "Sztos" w 1997 roku. Cezary Pazura stwierdził, że legendarny aktor był dla niego wielkim źródłem inspiracji na początku jego kariery.

"Wiedział, że to życie jest tymczasowe i trzeba je fajnie przeżyć. On był świetnym obserwatorem życia, był cynikiem. Zawsze mówił prawdę" - powiedział.

Podczas wywiadu Cezary Pazura poruszył kwestię śmierci Jana Nowickiego. Okazało się, że zmarły aktor od dawna przygotowywał się do swojego odejścia, kupując miejsce na cmentarzu już 25 lat temu.

Cezary Pazura w dalszej części wywiadu dodał także, że Jan Nowicki miał dość nietypowe oczekiwania co do swojego pogrzebu.

"Podobno pan Jan dostał do trumny papieroski i piersióweczkę. Tak słyszałem. Tak sobie życzył" - zaznaczył gwiazdor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości