Klaudia Halejcio o pracy w show-biznesie i wychowywaniu córki. "Widzę, że jest stęskniona"

Klaudia Halejcio o tym, jak zmieniło ją macierzyństwo
Klaudia Halejcio o pogodzeniu roli matki i bizneswoman. "Nie wiem, ile tak pociągnę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Klaudia Halejcio godzi macierzyństwo z rozwojem zawodowym. Jak jej się to udaje? Gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o tym, jak narodziny córki wpłynęły na jej życie. Młoda mama przyznała, że dopiero niedawno zrozumiała, co miały na myśli inne matki, gdy wspominały o tym, jak dziecko wpływa na rodzica.

Klaudia Halejcio od kilku lat jest w związku Oskarem Wojciechowskim, który niedawno został jej narzeczonym. Para w 2021 roku doczekała się córki Nel. Aktorka rozwinęła media społecznościowe i cieszy fanów, gdy publikuje zabawne materiały parodiujące otaczającą ją rzeczywistość. Klaudia Halejcio stała się bizneswoman. Gdy urodziła dziecko, odkryła w sobie ważną umiejętność.

Klaudia Halejcio o pogodzeniu macierzyństwa z pracą

Klaudia Halejcio zaczęła karierę aktorską, gdy miała zaledwie cztery lata. Zasłynęła rolami w wielu popularnych serialach telewizyjnych. Występowała również w sztukach teatralnych. Ma również doświadczenie jako prowadząca różne wydarzenia muzyczne. Po urodzeniu dziecka jej profil na Instagramie przybrał na sile. Aktorka często prezentuje zabawne scenki z życia matki.

Anna Pawelczyk-Bardyga z cozatydzien.tvn.pl spotkała się z gwiazdą na polskiej premierze filmu "Barbie". Nasza reporterka zapytała Klaudię Halejcio o to, jak radzi sobie z pogodzeniem roli matki z zajętościami życia w show-biznesie.

- To jest bardzo trudna praca. Zdałam sobie sprawę, że macierzyństwo to jest sztuka multitaskingu, musisz być super mamą, musisz spełniać się zawodowo, wstawiasz pranie, jednocześnie śpiewasz dziecku piosenki i nagle się okazało, że ja tę cechę mam, czy zostałam zmuszona do tego, bo nie masz wyboru, musisz to wszystko pogodzić, bo ten cały dom po prostu nie funkcjonuje - stwierdziła.

Aktorka przyznała, że odkryła w sobie nowe pokłady energii i przyzwyczaiła się do aktywnego trybu życia, choć zdaje sobie sprawę, że może to być chwilowy stan.

- Mam poczucie, że im więcej się dzieje, im więcej mam zadań, to tym więcej jestem w stanie zrobić. Już się do tego przyzwyczaiłam, że wstaję o 5 rano, kładę się późno i nie potrzebuję snu, aż tyle. Nie wiem, ile tak pociągnę, ale na razie czuję się z tym dobrze - zdradziła w wywiadzie.

Jak macierzyństwo zmieniło Klaudię Halejcio?

22 czerwca aktorka poinformowała fanów, że jej córeczka skończyła dwa latka. Pokazała na Instagramie, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe Nel. Rodzice dziewczynki postarali się, aby było ono magiczne. Klaudia Halejcio zdradziła fanom, że ostatnie dwa lata były pełne wzruszeń. "Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość dla Nel" - napisała.

Klaudia Halejcio zdradziła nam, jak wpłynęło na nią macierzyństwo. Czy zmieniła się jako kobieta?

- Bardzo, myślę, że przewartościowały mi się rzeczy. Śmieszne jest to, że jak słuchałam wcześniej matek, które mówiły, jak się życie zmienia, to myślałam, że pewnie tak mówią, bo nie miały perspektyw, a to nie jest tak, bo nagle taki małe rzeczy, np. uśmiech, to, że ona przychodzi, całuje, mówi ci "mamo", jest dużo ważniejsze niż wszystko inne - przyznała gwiazda.

Aktorka dodała, że rozstania z małą Nel są dla niej coraz trudniejsze, bo dziewczynka jest już świadoma tego, że jej mama ma różne zawodowe zobowiązania.

- Zrezygnowałam z części pracy, żeby być z nią, mogłam sobie na to pozwolić. Wybieram te, które pozwalają mi spędzić z nią czas. Nawet tutaj pytałam, ile będzie trwał film, o której będę w domu. Im ona jest starsza, tym mi jest ciężej, bo widzę, jak ona jest świadoma, że ja wychodzę, widzę, że jest stęskniona. Małe dziecko nie ma takiego odbioru, a ona jest już na tym etapie, więc to mnie jeszcze bardziej chwyta za serce - zakończyła Klaudia Halejcio.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości