Syn Doroty Szelągowskiej zagra u boku polskiego gwiazdora. To początek jego wielkiej kariery?

Dorota Szelągowska
Syn Doroty Szelągowskiej zagra w filmie u boku gwiazdy
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej znanych dekoratorek wnętrz w TVN-ie. Tysiące osób śledzą w telewizji realizację jej projektów, oraz podglądają prywatność w mediach społecznościowych. Niewielu jednak wie, że najstarszy syn gwiazdy zajmuje się aktorstwem. Niedługo nawet będziemy mogli obejrzeć nowy film, w którym stanął u boku jednego z najbardziej docenianych polskich artystów.

Dorota Szelągowska znajduje się w czołówce ulubieńców widzów HGTV. "Dorota Was urządzi", czy "Totalne remonty Szelągowskiej" z każdym odcinkiem gromadzą przed odbiornikami rzesze fanów. Jak się okazuje, na szklany ekran wkracza również syn projektantki — Antoni.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Szelągowska w rozmowie z Sandrą Hajduk Popińską
Dorota Szelągowska o aktorskiej karierze syna
Źródło: Dzień Dobry TVN

Syn Doroty Szelągowskiej zagra w filmie u boku polskiego gwiazdora

Antoni Sztaba to najstarsze dziecko Doroty Szelągowskiej ze związku z Pawłem Hartliebą. Mężczyzna przyjął jednak nazwisko po Adamie Sztabie, który wychowywał go przez ponad 13 lat. Niedawno w mediach o synu projektantki zrobiło się głośno gdy na jaw wyszło, że podjął studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i prężnie rozwija się w branży filmowej. Mimo młodego wieku pojawił się już w kilku filmach i współpracował z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Antoni Sztaba nie zamierza jednak spocząć na laurach i chce zgłębiać tajniki aktorstwa. Już niedługo ma pojawić się w nowym serialu kryminalnym, oraz w filmie "Minghun" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. To właśnie tam zagra u boku polskiego gwiazdora, który podbija obecnie Hollywood — Marcina Dorocińskiego.

W jednym z niedawnych wywiadów z "Faktem" Dorota Szelągowska odniosła się do studiów syna i przyznała, że w przypadku Antoniego o sukcesie z dostaniem się na wymarzone studia zaważył wyłącznie jego talent i ciężka praca.

"Nie nosi mojego nazwiska, nie jest z nim kojarzony i nie dlatego dostał się na studia. Po prostu jest zdolny i jestem z niego taka dumna" - powiedziała.

Dorota Szelągowska szczerze o kryzysie wieku średniego

Według danych statystycznych, kryzys wieku średniego dotyka osoby między 35. a 55. rokiem życia. Najczęstsze objawy to obniżenie nastroju, przewlekły smutek, poczucie straty, płaczliwość i rozdrażnienie. Dorota Szelągowska opublikowała wideo z wakacji i wyznała, że chyba ten moment w jej życiu właśnie nadszedł. Co ciekawe, zachowanie prezenterki jest całkowitą przeciwnością słownikowej definicji "kryzysu wieku średniego". A my... jesteśmy zachwyceni tym, co widzimy.

Dorota Szelągowska zdecydowała się na nagranie zabawnego wideo na kamiennej kuli. Prezenterka tym samym nawiązała do osławionej piosenki Miley Cyrus "Wrecking Ball".

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska o kryzysie wieku średniego
Dorota Szelągowska
Źródło: Instagram

"Naprawdę się cieszę z tego momentu w życiu. Syn jest dorosły i bawi go mój kryzys wieku średniego, a córka na tyle mała, że jeszcze nie wie, że można się wstydzić za matkę. Chwilo trwaj" - napisała.

Niedługo później nagranie obiegło niemal całą sieć, a internauci nie szczędzili komentarzy.

"Takiego poczucia humoru mi w mediach brakuje";

"Pani Doroto. Kocham to!" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości